Batutų apsauginiai tinklai Spartan: Atsarginis apsauginis tinklas batutui 305 cm (be vamzdžių) Spartan

Atsarginis apsauginis tinklas batutui 305 cm (be vamzdžių) Spartan

177740
45,99 €
Pristatysime iki: 2022-06-22

 

Pakeičiamasis atskiras apsauginis tinklas "Spartan" 305 cm batutui yra tinkamas papildymas tais atvejais, kai smarkiai plyšta arba yra sugadinamas jūsų originalus apsauginis tinklas. Tokiu atveju jums nereikia pirkti viso tinklo kartu su stovėsenos konstrukcija, bet galite įsigyti šį atskirą tinklą, kurį uždėsite tik ant originalios konstrukcijos ir taip ir toliau užtikrinsite maksimalų saugumą naudojantis batutu.

Apsauginis tinklas, skirtas Spartan tramplinui, kurio skersmuo 305 cm, yra specialus sustiprintas tinklas, skirtas apsaugoti nuo kritimo už veiksmo batuto šokinėjimo zonos ribų ir apsaugoti naudotoją nuo galimų sužalojimų. Dėl sudėtingo techninio dizaino ir aukštos kokybės tinklo bei konstrukcijos medžiagų šis apsauginis tinklas atitinka EN -71 Vokietijos bandymų stoties TÜV NORD ir ASTM Internacional standartus. Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams, todėl tinka naudoti lauke. Tinklo įėjimo angoje įrengtas užtrauktukas, kuris leidžia visiškai uždaryti batuto veikimo zoną ir užtikrina maksimalų saugumą.

Trampoline diameter
305 cm
Entrance
Slide fastener
Number of bars
8 vnt.
Safety net height
180 cm
Spartan

Prekės toje pačioje kategorijoje (2):

Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame garantijas bei atliekame techninę priežiūrą, montuojame įrangą bei konsultuojame jos eksploatavimo klausimais.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta