• Išpardavimas!
  • -25,37 €
  • Nauja
Laikrodžiai ir pulsometrai Garmin: Išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 255S, juodas

Išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 255S, juodas

768548
375,62 € 400,99 € -25,37 €
Monthly payment from 16.87€
Pristatysime iki: 2022-08-19

 
BĖGTI VYRESNIAME LYGYJE

Jūs darote pažangą. Dabar ženkime kitą žingsnį. Gaukite įžvalgų apie treniruotes ir atsigavimą, kurių prireiks, kad pasiektumėte geriausią laiką.


Rytinėje ataskaitoje apžvelkite savo miegą, HRV būklę ir kasdienes treniruotes.
Įkraukite mažiau, treniruokitės daugiau, nes išmaniojo laikrodžio režimu baterija veikia iki 12 dienų, o GPS režimu - iki 26 valandų.
Spauskite savo galimybių ribas, naudodami integruotą triatlono funkciją ir daugiau nei 30 veiklos profilių.
Suplanuokite savo strategiją su kasdien siūlomomis treniruotėmis, informacija apie trasą ir dar daugiau varžybų valdiklyje.
Panaudokite visą pažangių rodiklių ir treniruočių įrankių rinkinį, kad pasiektumėte savo tikslus.
Susimokėkite už kavą po treniruotės naudodamiesi "Garmin Pay™" bekontakčiais mokėjimais1.


Ruoškitės ilgam bėgimui

(TIKRAI) LENGVAS KAIP PIENAS
Savo elegantišku dizainu ir 1.4 uncijų svorio, beveik pamiršite, kad nešiojate "Forerunner 255S" - net kai miegate.

SUDĖTINGOS MEDŽIAGOS
Šis laikrodis su lengvai naudojamais mygtukais ir silikonine juostele yra paruoštas dėvėti - ir dėvėti, ir dėvėti - su patvariu "Corning® Gorilla® Glass 3" stiklu.


Lengvas ant riešo. Ne funkcijoms.

Miego ataskaita
Vos pabudę gaukite miego, atsigavimo ir treniruočių perspektyvų apžvalgą - kartu su HRV būkle ir orais. Galite net pritaikyti ataskaitą, kad ji rodytų tai, ką norite matyti.


HRV STATUS
Geriau suprasite savo bendrą sveikatos būklę, atsigavimą ir treniruočių rezultatus pagal širdies ritmo kintamumą miego metu, remdamiesi mūsų "Firstbeat Analytics™" komandos sukurta technologija.


ĮRENGTOS SPORTO PROGRAMOS
Prisijungti prie daugiau nei 30 integruotų veiklų, įskaitant triatlono ir plaukimo atvirame vandenyje profilius - naujiena "Forerunner 255" serijoje. Lenktynėse ir plytų treniruotėse pereikite prie kitos veiklos vienu mygtuko paspaudimu.


RACE WIDGET
Pasiruoškite kitoms lenktynėms, naudodamiesi treniruočių patarimais, suasmenintomis kasdien siūlomomis treniruotėmis ir užbaigimo laiko prognozėmis, pagrįstomis informacija apie trasą, oru ir rezultatais.


KASDIENINĖS SUDERINTOS TRENIRUOTĖS
Peržiūrėkite visos savaitės kasdien siūlomas treniruotes, kurios pritaikomos po kiekvieno bėgimo, kad atitiktų jūsų rezultatus ir atsigavimą, taip pat būsimas varžybas "Garmin Connect™" išmaniojo telefono programėlės kalendoriuje.


GARMIN COACH
Be to, nemokami adaptyvūs treniruočių planai apima 5 km, 10 km ir pusės maratono programas, kuriose pateikiamos ekspertų trenerių rekomendacijos, pritaikytos jums ir jūsų tikslams.


BĖGIMO GALIA


Atkūrimo laikas

Lorem ipsum dolor sit amet
PACEPRO™ FEATURE

Lorem ipsum dolor sit amet
Treniruočių būklė


Aktyvus krūvis
Peržiūrėkite savo treniruočių istoriją ir palyginkite pastarųjų treniruočių intensyvumą su optimaliu diapazonu, kad galėtumėte pagerinti savo fizinę būklę.


Treniruočių poveikis
Sužinokite, kaip treniruotės veikia jūsų ištvermę, greitį ir galią, naudodami aerobinio ir anaerobinio treniruočių poveikio grįžtamąjį ryšį.

Lorem ipsum dolor sit amet
Bėgdami gaukite savo tempo ir širdies ritmo analizę, kad realiuoju laiku įvertintumėte savo dabartinį pajėgumą.


BĖGIMO DINAMIKA


KURSAI
Susikurkite arba raskite esamus kursus "Garmin Connect" programėlėje, todėl niekada nepritrūksite vietų, kur bėgti. Arba suplanuokite jas kitose platformose, pavyzdžiui, "Strava" ir "Komoot", tada automatiškai sinchronizuokite jas su savo "Forerunner".


VIZUALUS BĖGIMO RYŽIO PREDIKTORIUS
Remdamiesi savo bėgimo istorija ir bendru fizinio pasirengimo lygiu, sužinokite, koks galėtų būti jūsų 5 km, 10 km - ar net maratono - tempas. Be to, tendencijų duomenys išryškina jūsų treniruočių poveikį laikui bėgant.


KREPŠINIMAS
Papildykite savo treniruotes įvairių tipų treniruotėmis. Laikrodyje iš anksto įkeltos nemokamos HIIT, jėgos, kardio, jogos ir pilateso treniruotės, o daugiau jų galite atsisiųsti iš "Garmin Connect" programėlės.


Gilus sveikatingumo įžvalgų pasirinkimas.

Širdies ritmas pagal ranką
Per naujausios kartos širdies ritmo jutiklį laikrodis nuolat ims širdies ritmo2 mėginius ir įspės, jei jis ramybės būsenoje bus per didelis arba per mažas. Jis taip pat padeda įvertinti, kaip sunkiai dirbate užsiimdami veikla - net plaukdami.


Sekite savo kūno energijos lygį, kad galėtumėte rasti tinkamiausią laiką veiklai ir poilsiui2.


Pagerinta miego stebėsena ir miego vertinimas
Supraskite, kaip atsigauna jūsų kūnas - ir pasiruoškite treniruotėms - naudodami patobulintą miego stebėsenos funkciją. Pabudę gausite miego balą, taip pat miego stadijų, pulso Ox3 ir kvėpavimo pasiskirstymą, kartu su išsamiomis įžvalgomis, kaip pagerinti miego kokybę.


Šis ant riešo esantis Pulse Ox jutiklis3 stebi kraujo prisotinimo deguonimi lygį, kad būtų galima vykdyti pažangią miego stebėseną ir aklimatizaciją aukštikalnėse.


Moterų sveikatos sekimas
Sinaudodami "Garmin Connect" programėle sekite savo menstruacijų ciklą ar nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite mokymą apie mankštą ir mitybą ir dar daugiau. Netgi matysite ir registruosite informaciją ant riešo su "Women's Health Tracking" programėle.


INTENSYVUMO MINUTĖS
Mūsų intensyvumo minučių funkcija parodo, kada per dieną jas uždirbote ir kokios veiklos metu.


STRESO STEBĖJIMAS
Sužinokite, ar jūsų diena rami, subalansuota, ar įtempta. Atsipalaidavimo priminimai netgi paragins jus atlikti trumpą kvėpavimo pratimą, kai laikrodis nustatys, kad jaučiate stresą.

Lorem ipsum dolor sit amet
HEALTH SNAPSHOT™ FEATURE
Įrašykite 2 minučių seansą, kad galėtumėte fiksuoti pagrindinius statistinius duomenis, įskaitant širdies ritmą2, širdies ritmo kintamumą, pulso oksidaciją3, kvėpavimą ir stresą. Tada sukurkite ataskaitą su šiais statistiniais duomenimis ir dalinkitės jais naudodamiesi "Garmin Connect" programėle suderinamame išmaniajame telefone.


Išlaikykite ryšį kiekviename žingsnyje.

MULTI-BAND GNSS SUPPORT
Prisijungti prie kelių pasaulinių navigacijos palydovų sistemų ir gauti prieigą prie kelių navigacijos palydovų siunčiamų dažnių, kad tikslumas būtų didesnis tose vietose, kur GNSS signalai atsispindi, yra silpni arba paprastai neprasiskverbia, - taip galėsite tiksliau nustatyti, kaip toli ir kaip greitai bėgote, net ir sudėtingoje aplinkoje.


Praeikite pro kasos linijas su "Garmin Pay" bekontakčiais mokėjimais1 per dalyvaujančius paslaugų teikėjus.


Susiejus su "Apple® Android™" išmaniuoju telefonu, el. laiškus, tekstinius pranešimus ir įspėjimus gaukite tiesiai į laikrodį. Galite net atsakyti į tekstinius pranešimus, jei turite "Android" telefoną.


Saugumo ir sekimo funkcijos
Jeigu pasijuntate nesaugiai arba jei laikrodis pajunta, kad įvyko incidentas, pagalbos ir incidento aptikimo funkcijos4 siunčia jūsų buvimo vietą skubios pagalbos kontaktams. Incidento aptikimas pagal numatytuosius nustatymus įjungtas tik pasirinktuose veiklos profiliuose.


LIVETRACK" funkcija
Naudokite "LiveTrack", kad draugai ir šeimos nariai galėtų sekti jūsų buvimo vietą realiuoju laiku4 ir net peržiūrėti visą iš anksto suplanuotą maršrutą. Būkite tikri, kad jūsų artimieji tiksliai žino, kur bėgate.


GARMIN CONNECT APP
Peržiūrėkite informaciją apie savo sveikatą ir fizinę būklę, bendraukite ir varžykitės su draugais, registruokitės į iššūkius, kad gautumėte ženkliukų, ir dar daugiau - visa tai vienoje nemokamoje programėlėje be prenumeratos.


Įsisiųskite pasirinktinius laikrodžio ciferblatus, pridėkite duomenų laukus ir gaukite programėlių bei valdiklių iš "Connect IQ Store" programėlės, atsisiųstos į suderinamą išmanųjį telefoną.

1 Peržiūrėkite dabartinę palaikomos šalies, mokėjimo tinklo ir išduodančio banko informaciją
2 Veiklos stebėjimo tikslumas
3 Tai nėra medicinos prietaisas ir nėra skirtas naudoti diagnozuojant ar stebint bet kokią medicininę būklę; žr.com/ataccuracy. Pulse Ox ne visose šalyse.
4 Suporavus su suderinamu išmaniuoju telefonu. Saugos ir sekimo funkcijų reikalavimus ir apribojimus rasite Garmin.com/safety.
"Apple" yra "Apple Inc." prekės ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse. Android" yra "Google LLC" prekės ženklas.
Garmin
Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame garantijas bei atliekame techninę priežiūrą, montuojame įrangą bei konsultuojame jos eksploatavimo klausimais.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta