Backpacks and Bags

Kuprinės ir krepšiai aktyviam laisvalaikiui

Žygiai, kelionės, stovyklavimas gamtoje, kopimas į kalnus ir daugybė kitų aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų dažniausiai neapsieina be papildomų atributų, kuriems susidėti būtina kuprinė ar krepšys. Nors laisvalaikio kuprinės daugeliu atveju yra tikras išsigelbėjimas, priklausomai nuo kelionės trukmės ir tikslo jos ne visuomet suteikia taip trokštamo patogumo. Gramozdiškos, nepatogios turistinės kuprinės ar kelioniniai krepšiai, kurie neatlaiko kilusių išbandymų, malonumo išvykose tikrai neprideda. Ypač tuomet, kai visą savo turtą tenka neštis ant pečių ar rankose. Suprantame, kad dilema turistinė kuprinė ar kelioninis krepšys gali nejuokais sujaukti mintis. Dėlto žemiau pateikiame gaires, ką kuriuo atveju geriausia rinktis.

Laisvalaikio kuprinės ir krepšiai

Kaip sufleruoja pavadinimas, kuprinės laisvalaikiui nepamainomos tuomet, kai leidžiant laiką su draugais, vaikštant po miestą ar išsiruošus į treniruotę su savimi norime turėti kelis svarbiausius daiktus. Šio tipo gaminiai pasižymi lengvumu ir nedideliu dydžiu, išskyrus sportinius krepšius. Pastarieji leidžia sutalpinti visą reikiamą aprangą, o kai kurie modeliai turi patogius skyrius avalynei. Dėl to nereikia rūpintis papildomu krepšiu sportiniams bateliams.

Kelioniniai krepšiai ir turistinės kuprinės

Kai suplanuota išvyka trunka kelias dienas ir itin svarbiu tampa mobilumas bei krepšio ar kuprinės talpumas, pradedame dairytis po kelioninių ir turistinių kuprinių bei krepšių asortimentą. Nors ir vieni ir kiti pasižymi patogių skyrelių gausa, pripažinkime, kad leistis į žygį su kelioniniu krepšiniu ar tuo labiau lagaminu ne išmintingiausia mintis. Kelioninė kuprinė, kurią nesunku transformuoti į krepšį, ar lagaminas pravers leidžiantis į atostogų nuotykius kitame mieste ar šalyje. Šios rūšies gaminiai tinkamiausi tuomet, kai susikrautą mantą ilgiau laikote transporto priemonės bagažo skyriuje ar vietoje, kurioje laikinai apsistojate, negu ant savo pečių ar rankoje. Tuo metu, kai visą savo mantą tenka gabenti ant pečių, jus išgelbės turistinės kuprinės. Geriausios turistinės kuprinės tobulai prisitaikys prie jūsų nugaros ir leis tolygiai pasiskirstyti svoriui. Jos pasižymi didele talpa, todėl turistinėje kuprinėje be vargo sutalpinsite visus žygiui ir nakvynei gamtoje reikalingus daiktus. Turistinių kurpinių diržai ir įvairios kilpos, leis ne tik jaustis patogiai nešant daiktus, bet ir nesunkiai prie kuprinės pritvirtinti palapinę, turistinį kilimėlį ir visa kita, kas jums pasirodys svarbu.

Neperšlampami krepšiai ir šaltkrepšiai

Aktyvaus laisvalaikio gamtoje mylėtojai neleis sumeluoti, kad neperšlampami maišai ir šaltkrepšiai yra tikras išsigelbėjimas pramogaujant gamtoje. Vandeniui atsparūs gaminiai, tokie kaip neperšlampami dėklai telefonui ar neperšlampami maišai, užtikrina, kad, užsiimant vandens sportu ar kitu aktyviu laisvalaikiu ekstremaliomis sąlygomis, nereikėtų jaudintis dėl permirkusių daiktų. Tuo metu stovyklaujant vasarą nepamainomu atributu tampa šaltkrepšis. Jis ne tik suteikia galimybę visad po ranka turėti šalto gėrimo, bet ir užtikrina, kad karštomis dienomis maisto kokybė išliktų nepakitusi ir netekų rizikuoti apsinuodijimu maistu.

Kuprinės ir krepšiai internetu

Užuot gaišę laiką lakstant iš vienos fizinės parduotuvės į kitą, ieškant geriausios turistinės kuprinės ar krepšio, užsukite adresu www.insportline.lt. Įsigyjant kelioninius krepšius ir kuprines internetu, sutaupysite laiko, kurį galėsite išnaudoti tobulos išvykos planavimui ar daiktų pakavimui. Patikę gaminiai pasieks jus visur, nesvarbu ar pristatymo vieta būtų Kaunas, Vilnius, Klaipėda ar Balbieriškis.

Filter by
Tags
Categories
Manufacturers
more... less
Price
Filter

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Product added to wishlist