Parduotuvėje galiojančios pirkimo sąlygos ir taisyklės

1. Prekių pristatymas

1.1.  Užsakymas vykdomas po visiško atsiskaitymo su mumis. Kai prekė yra sandėlyje, įsipareigojame ją pristatyti per 1–4 darbo dienas
1.2.  Jeigu prekės mūsų sandėlyje nėra ir ji pažymėta kaip užsakomoji prekės numatomą pristatymo terminą nurodome prie pasirinktos konkrečos prekės, apie planuojamą prekės pristatymo terminą taip pat informuosime elektroniniu laišku su užsakymo patvirtinimu. 
1.3.  Užsakytas prekes, kurias turime sandėlyje, mes išsiųsime tą pačią darbo dieną (pateiktiems užsakymams iki 15:00 val.), sulaukus apmokėjimo ir jei apmokėjimas matomas ne vėliau kaip iki 15.00 val., kitu atveju jūsų prekes išsiųsime kitą darbo dieną.
1.4.  Mes (t.y. pardavėjas) pasiliekam teisę, jog išimtinais atvejais prekės pristatymas gali vėluoti, dėl nenumatytų aplinkybių.
1.5.  Užsakymai siunčiami diskrečioje apsauginėje pakuotėje, jog prekė nebūtų pažeista.
1.6.  Jūsų išsirinkta prekė bus supakuojama į specialiai pagamintą pakuotę ant kurios bus nurodomi siuntėjo bei gavėjo nurodyti adresai, taip pat pridėtas siuntos važtaraštis nurodantis kokios prekės yra siuntoje.

1.7.  Jeigu užsakymą sudaro ne viena prekė, o pasirinktos prekės turi nurodomus skirtingus pristatymo terminus, mes (t.y pardavėjas), pasiliekame teisę prekes siųsti atskiromis siuntomis, pagal nurodytus individualius prekių pristatymo laikus, pateikus prašymą prekes gauti vienu metu, visoms prekėms bus taikomas tas pristatymo terminas, kuris buvo nurodomas prie vienos iš pasirinktų prekių ilgiausias.

2. Privatumo politika

2.1.  Visi iš vartotojų surinkti asmens duomenys tvarkomi LR nustatyta tvarka.
2.2.  Visi surinkti duomenys apie jus ir jūsų pirktą prekę niekada nebus perduodi trečiosioms šalims ar panaudoti kitais negarbingais tikslais.

3. Pardavėjo atsakomybė

3.1.  Mes neprisiimame atsakomybės už padarinius, jei jų atsirado dėl to, jog jūs pateikėte neteisingus duomenis apie save.
3.2.  Nesame atsakingi už mūsų parduotuvėje esančias nuorodas į kitus tinklalapius, juose pateiktą informaciją ar kitą vykdomą veiklą.
3.3.  Pasiliekame sau teisę bet kada sustabdyti savo veiklą ar ją pakeisti nieko apie tai neįspėjus.
3.4.  Įsipareigojame pristatyti jūsų užsakytą prekę tuo adresu, kurį jūs nurodėte atlikdamas užsakymą.
3.5.  Pasiliekame sau teisę pakeisti jūsų užsakytą prekę į analogišką (jei tuo metu neturime jūsų pasirinktos prekės) arba grąžinti jūsų sumokėtus pinigus per 7 (septynias) darbo dienas.

4. Pirkėjo atsakomybė

4.1.  Jūs atsakote už visų savo pateiktų duomenų tikslumą.
4.2.  Prisiimate visą atsakomybę už visus savo atliktus veiksmus mūsų elektroninėje parduotuvėje.
4.3.  Jeigu jūs nesusipažinę su taisyklėmis – neturite teisės apsipirkti šioje parduotuvėje. Bet kokiu atveju yra laikoma, kad jūs susipažinote su taisyklėmis, kai jūs atlikdamas užsakymą, pažymėsite varnelę ties punktu „Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku“).

5. Prekių grąžinimas

5.1.  Jei prireiktų grąžinti ar pakeisti užsakytą jūsų prekę pirktą iš mūsų internetinės parduotuvės, vartotojai (fiziniai asmenys) tai gali padaryti per 30 dienų, nuo prekės gavimo dienos. Grąžinant ar keičiant prekę ji turi būti supakuota originalioje pakuotėje, prekė negali būti naudota ar pažeista. Ji turi būti tokios pat išvaizdos, kaip ir gavote. 
5.2.  Tuo metu, kol prekė yra grąžinama ar keičiama už ją atsakot vartotojas, taip pat, grąžinimo ar keitimo išlaidas turi vartotojas, mes padengsime transportavimo išlaidas tik tuo atveju, jei gavote ne tokią prekę, kurios pageidavote, ar kitaip netinkamą naudoti. Kokybiškos užsakomosios prekės nėra grąžinamos.

6. Neteisminis ginčo sprendimas

6.1. Jeigu jūsų netenkina mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės, jūs galite pateikti mums rašytinę pretenziją el.p info@powersport.lt, kurią išnagrinėsime ne vėliau kaip per 30 dienų. Jeigu atsakymas jūsų netenkins, galite kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (interneto svetainėje www.vvtat.lt) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje ec.europa.eu/odr/.

 

Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame garantijas bei atliekame techninę priežiūrą, montuojame įrangą bei konsultuojame jos eksploatavimo klausimais.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta