Bėgimo takeliai

Bėgimo takelis yra nepakeičiamas kiekvieno sporto klubo atributas, taip pat dažnai sutinkamas dažno bėgiko namuose. Treniruotės su bėgimo takeliu lavina širdies ir kraujagyslių sistemą, padeda atsikratyti nereikalingo svorio. Mūsų bėgimo takeliai tinka tiek patyrusiems, tiek pradedantiesiems bėgikams. Geriausi mūsų siūlomi bėgimo takeliai turi efektyvius motorus, gerą amortizaciją, matuoja jūsų širdies ritmą, turi daug modernių funkcijų.

Motorizuoti takeliai išsiskiria švelniu ir tiksliu greičio ir įkalnės reguliavimu. Kompiuteris rodo visus svarbiausius treniruotės aspektus: greitį, bėgimo laiką, distanciją, širdies ritmą ir sudegintas kalorijas.

Inovatyvioji inSPORTline inCondi serija siūlo sujungti treniruoklį su planšete ar telefonu ir stebėti besikeičiančius pasaulio vaizdus, kai bėgate (Google maps trasų funkcija).

Reikia pagalbos?

Kodėl bėgimo takelis?

Kaip treniruotis su bėgimo takeliu?

4 būdai numesti svorio treniruojantis su bėgimo takeliu?

 

Bėgimo takeliai namams

Žurnalo viršelio vertos kūno formos ir šimtai klausimų, kaip jums pavyko jas pasiekti, nėra vien tuščios svajos, jei norite būti sveiki ir žvalūs. Jums tereikia į savo dienotvarkę įtraukti sportą ar kitą aktyvią veiklą ir jau po pirmos dienos pasijusite laimingesni. Tam, kad laimės nereikėtų ieškoti toli, jums pravers bėgimo takeliai (bėgtakiai) namuose. Kasdien naudodami bėgtakius, net nepajusite, kaip bėgimas taps nuotaiką pakeliančia ir energijos suteikiančia veikla. Juolab, kad daugiau nebereikės mirkti lietuje ar grūstis žmonių pilnoje sporto salėje. Tad pamiršite problemas, su kuriomis susiduriate orui subjurus, ar sporto klubą papildžius naujų narių būriui.

Bėgimo takeliai: tobulas kūnas, neišeinant iš namų

Bėgimo takeliai ir tirpstančios kalorijos yra neatskiriami sąjungininkai, padedantys pagražinti kūno linijas neišeinant iš namų. Jau užsiminėme apie bėgimo metu gerėjančią nuotaiką ir mažėjantį antsvorį. Visgi tai nėra vieninteliai bėgimo takelių privalumai. Pasirinkę tinkamą intensyvumo lygį sustiprinsite savo širdį ir pagerinsite kraujotaką. O bėgimo treniruotėms vis intesyvėjant, ne tik sudeginsite daugiau kalorijų, bet ir pagerinsite fizinę ištvermę, patobulinsite laikyseną ir pusiausvyrą. Tad laimė ir tobulos kūno formos ranka pasiekiami. Tereikia išsirinkti tinkamą bėgimo takelį.

Kuo tarpusavyje skiriasi bėgimo takeliai?

Pagal veikimo mechanizmą ir naudojimo paskirtį bėgimo takeliai yra skirstomi į keletą rūšių. Viena iš tokių rūšių mechaniniai bėgimo takeliai. Pastarieji labiau tinka greitam vaikščiojimui negu intensyviam bėgiojimui. Taip yra todėl, nes jų veikimo principas pagrįstas mechaniniu veikimu – treniruoklio bėgimo juosta sukasi tik žmogui ja naudojantis. Dėl šios priežasties treniruokliu negalima išvystyti didelio greičio, reikalingo intensyvioms bėgimo treniruotėms.

Rinkoje dažniau pristatomi elektriniai bėgimo takeliai, turintys variklį, leidžiantį pasiekti maždaug 20 km/h greitį. Pastarieji skirstomi į dar smulkesnes kategorijas tokias, kaip:

  • Buitiniai bėgimo takeliai. Jie pravers sporto mėgėjams ir tiems, kurie nori sutaupyti vietos namuose. Mat priešingai negu kitų rūšių treniruokliai, šie turi sulankstymo galimybę.

  • Pusiau profesionalūs bėgimo takeliai. Šie treniruokliai tinkamesni intensyvioms treniruotėms. Pastarųjų variklis yra galingesnis ir jie atlaiko didesnę apkrovą.

  • Profesionalūs bėgimo takeliai – dažniausiai naudojami tokiose viešose įstaigose, kaip sporto klubai, mokyklos ir pan. Jie nėra sulankstomi, todėl jiems reikia daugiau vietos. Profesionalūs bėgimo takeliai atlaiko didesnę apkrovą ir yra žymiai galingesni negu likę šios rūšies treniruokliai. Dėl to besikeičiantys naudotojai jiems nesukelia problemų.

  • Išmanieji bėgimo takeliai – naujiena kardio treniruoklių rinkoje, atsiradusi tobulėjant technologijoms. Pastarieji savo funkcionalumu gerokai pralenkia pirmtakus ir atveria naujas galimybes, nuolat skubantiems, naujovių ištroškusiems naudotojams.

Bėgimo takeliai namams: kaip išsirinkti tinkamiausią

Įvertinus visus bėgiojimo teikiamus privalumus ir atradus motyvacijos sportuoti, ne mažiau svarbiais tampa lūkesčius atitinkantys bėgimo takeliai. Pasirinkimas toks platus, kad sukasi galva. O dar gausybė klausimų: „Ar man pakanka buitinio bėgimo takelio, ar norint pasiekti geriausių rezultatų reikia profesionalaus? O kuo skiriasi pusiau profesionalus ir profesionalus bėgimo takelis?“ neduoda ramybės. Nuspręsti, kuris yra būtent tas, apie kurį svajojate, nelengva. Tai ką daryti, kad nenusiviltumėte?

Pirmiausiai, įvertinkite, kiek vietos galėsite skirti bėgimo takeliui ir kur jį sandėliuosite. Prie sudominusio gaminio rasite išmatavimus, kurie padės nuspręsti, ar pastatytas pasirinktoje vietoje, jis neužstos praėjimo, o nenaudojamas neužgriozdins sandėliuko. Jei jums aktualus bėgimo takelio transportavimas, pasidomėkite ar modelis turi tam pritaikytus ratukus.

Kai apsispręsite dėl dydžio, pasidomėkite bėgimo takelio atlaikoma apkrova. Jei pasirinktu kardio treniruokliu naudositės vienas, jums pakaks ir mažesnę apkrovą atlaikančios įrangos. Tuo metu, siekiant sveika gyvensena užkrėsti artimuosius, jums gali prireikti didesnį naudotojo svorį atlaikančio treniruoklio. Rekomenduojame jums reikalingą apkrovą nustatyti pagal būsimo naudotojo ar naudotojų svorį. Pastarasis turi būti bent 20-30 kg mažesnis negu bėgimo takelio leistina apkrova.

Nenorėdami permokėti ir įsigyti įrangą, kuriuos puse ar daugiau funkcijų niekada taip ir nepasinaudosite, turite apsvarstyti dar vieną ne mažiau svarbų aspektą – kokiu tikslu naudosite bėgimo takelį. Jei bėgiojimas yra tik atsipalaidavimo būdas po sunkių dienos darbų ar smagi laisvalaikio pramoga, jums pakaks paprastesnių modelių. Visgi, jei į šį sportą žiūrite rimtai ir norite pasiekti įspūdingų sportinių rezultatų, dėmesį koncentruokite į tvirtesnio dizaino, galingesnius ir daugiau funkcijų turinčius bėgimo takelius.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus aspektas – treniruoklio svoris ir amortizacijos sistema. Sunkus bėgimo takelis užtikrins, kad sportuodami jaustumėtės stabiliai. Tuo metu patikima amortizacijos sistema leis sumažinti sąnariams tenkančią apkrovą.

Dažnai, įvertinus visus kriterijus, tinkamiausiu pasirinkimu yra laikomas maždaug 120-140 cm ilgio bėgimo takelis, turintis 50 cm pločio bėgimo juostą. Nepaisant to, verta nepamiršti dviejų itin svarbių aspektų:

  • Kuo bėgimo takelio plotis yra didesnis, tuo jis yra stabilesnis.

  • Bėgant žingsnis padidėja 1.5 karto. O tai reiškia, kad didesnį žingsnį turintiems, aukštiems žmonėms reikalingas ilgesnę bėgimo juostą turintis bėgimo takelis.

Bėgimo takelių funkcijos

Nors apie bėgimo takelio pagrindinę funkciją skelbia pats treniruoklio pavadinimas, be jos elektriniai, išmanieji bėgimo takeliai pasižymi dar daugybe naudingų funkcijų, praversiančių tiek šio sporto entuziastams, tiek profesionalams. Įsigiję elektrinį bėgimo takelį, galėsite pasirinkti greičio lygį ir įkalnę, kurią norėsite įveikti treniruotės metu. Patogus, lengvai valdomas LCD ekranas leis stebėti įveiktą atstumą, sugaištą laiką, savo kūno būklę bei valdyti kitas funkcijas. Širdies susitraukimų dažnio (pulso) stebėjimo funkcija užtikrins, kad nepersitemptumėte. Jei pasirinksite išmanųjį bėgimo takelį, prie jo lengvai prijungsite kitus išmaniuosius įrenginius – planšetinį kompiuterį, mobilųjį telefoną ar televizorių. Įsidiegę papildomas programėles, galėsite analizuoti savo treniruočių rezultatus ar pasinerti į virtualų pasaulį. Kai kurie bėgimo takelių modeliai yra pritaikyti programėlėms, leidžiančioms surengti virtualias lenktynes su kitais to paties modelio naudotojais. Ir tai dar ne viskas! Kasdien tobulėjant technologijoms, atsiranda vis išmanesnių bėgimo takelių, kuriais skubame papildyti savo asortimentą, kad pirmieji išbandytumėte dar neregėtas galimybes.

Nusprendėte nuo šiandien pradėti gyventi sveikai, o gal ieškote kur parduodami pigūs bėgimo takeliai? Jau žinote, ko norite ir ieškote geriausio pasiūlymo, o gal dar tik pradedate paieškas? Apsilankę inSPORTline.lt elektroninėje parduotuvėje, ir iš gausaus prekių asortimento galėsite išsirinkti sau tinkamiausią bėgimo takelį. Įsigydami bėgimo takelius internetu ne tik sutaupysite laiko, kurį praleistumėte važiuodami iš vienos parduotuvės į kitą, bet galėsite matyti bėgimo takeliams taikomas akcijas ir išpardavimus. Mūsų asortimente jus pasitinka profesionalūs bėgimo takeliai inSPORTline, kompaktiški bėgimo takeliai Reebok, Technogym bėgimo takeliai ir daugelis kitų puikių bėgtakių kiekvieno poreikiams.

Sukate galvą, kaip parsigabenti bėgimo takelį namo? Įsigydami bėgimo takelius pas mus, šį rūpestį palikite mums. Jums tereikia įrašyti, kur norite gauti bėgtakį ir mes jį pristatysime į jūsų namus. Pas mus visada rasite nuolaidų bėgimo takeliams, tad jums neteks atidėlioti, norint įsigyti svajonių bėgtakį. Nuo šiol bėgimo takeliai yra prieinami vieno mygtuko paspaudimu, o norėdami apžiūrėti bėgimo takelius, galite atvykti į mūsų fizines parduotuves Vilniuje ir Kaune. Tad mėgaukitės bėgiojimo nauda nieko nelaukdami.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta