Gertuvės ir puodeliai

Gertuvės ir puodeliai

Vanduo yra gyvybės šaltinis, todėl kasdien rekomenduojama išgerti bent apie du jo litrus. Nors šis kiekis nėra didelis, kai kuriems jis gali pasirodyti sunkiai įveikiamas. Tam, kad reikiamą skysčių kiekį suvartoti būtų lengviau, specialistai rekomenduoja įsigyti širdžiai mielą gertuvę ar puodelį. Prieš akis stovinčios patinkančios gertuvės ar puodeliai paskatina žmones dažniau juos paimti į rankas, naudoti. Dėlto nuolat gurkšnoti vandenį ir taip suvartoti reikiamą vandens kiekį tampa žymiai paprasčiau.

Gražus gertuvės dizainas gali padaryti stebuklus ne tik stengiantis išvengti dehidratacijos, bet ir siekiant prisidėti prie gamtos išsaugojimo ateities kartoms. Gertuvės ir kelioniniai puodeliai padeda ženkliai sumažinti vienkartinių indų naudojimą. Tai yra svarbus žingsnis, siekiant sumažinti gamtai daromą žalą. Jei norime, kad mūsų pastangos išsaugoti gamtą ateities kartoms atneštų dar geresnių rezultatų, turėtumėme dėmesį skirti ne vien gertuvės ar puodelio dizainui, sandarumui ar kainai, bet ir medžiagoms iš kurios jie pagaminti.

Gertuvių tipai

Rinkoje esančios gertuvės savo forma dažniausiai primena butelį arba yra keturkampio formos. Nors visas jas galima vadinti kelioninėmis, kadangi jas patogu nešiotis su savimi rankinėje ar kuprinėje, pritvirtinus prie diržo ar specialaus laikiklio, esančio ant dviračio rėmo, kai kurios itin išsiskiria savo savybėmis.

  1. Sportinės gertuvės. Įvairias sporto šakas praktikuojantys ir aktyvų laisvalaikį mėgstantys asmenys kojos iš namų nekelia su savimi nepasiėmę vandens ar kito jėgas padedančio atgauti gėrimo. Kas griebia paprastą vandens buteliuką, kas treniruočių neįsivaizduoja be kompaktiškos gertuvės. Visgi, bėgiojant ar važinėjant dviračiu, atsukinėti gertuvės kamštelį yra nepatogu. Dėl to aktyvaus laisvalaikio ir sporto mėgėjai renkasi sportines gertuves. Pastarosios yra pranašesnės prieš visas likusias, dėl kelių priežasčių. Pirma, sportinės gertuvės yra lengvai atidaromos. Jas atidaryti galima viena ranka ir / ar lūpomis. Antra, sportinės gertuvės yra tvirtos ir jas patogu suimti. Aktyviai veiklai pritaikyta tara yra atsparesnė smūgiams ir kitoms ekstremalioms sąlygoms bei turi patogų suėmimą, užtikrinantį, jog aktyviai sportuojant gertuvė neišslys iš rankų.
  2. Gertuvės su filtrais. Nepaisant to, kad vandenį gerti sveika, svarbu pasirūpinti, jog pastarasis būtų švarus - jame nebūtų chloro, pesticidų ar kitų organizmui kenksmingų junginių. Gertuvės su filtrais pasirūpina tuo už jus. Dėlto, nesibaiminant dėl vandens kokybės, tokius daugkartinius indus galima pripildyti tiek prie namų čiaupo, tiek prie kalnų upės. Kai kurios gertuvės su filtrais ne tik pagerina vandens kokybę, bet ir padeda jį praturtinti į filtrą įdėtų vaisių skoniu.
  3. Vaikiškos gertuvės. Jau nuo mažų dienų derėtų pratintis suvartoti kuo daugiau mūsų organizmui taip reikalingų skysčių. Tam, kad mažiesiems patrakėliams ugdyti šį įprotį būtų ne vargas, o malonumas, siūlomos lengvos, žaismingo dizaino gertuvės. Vaikiškos gertuvės pasižymi ne tik spalvingais paveikslėliais, bet ir kitomis žaismingomis ir funkcionaliomis detalėmis. Pavyzdžiui, Aladin Zoo vaikiškos gertuvės turi laikiklius, primenančius ant gertuvės pavaizduotų gyvūnų ausytes. Tuo metu kiti mažyliams pritaikyti daugkartinio naudojimo indai būna su patogiais šiaudeliais arba snapeliais.

Gertuvės medžiaga

Atradus širdžiai mielą gertuvę ar puodelį, norisi, kad vos po kelių kartų naudojimo jo nereikėtų keisti kitu. Tai, kaip ilgai tarnaus pasirinktas daugkartinis indas, priklauso tiek nuo mūsų gyvenimo būdo, tiek nuo medžiagos, iš kurios jis yra pagamintas. Dėlto, renkantis vandens gertuves, vertėtų palyginti jų medžiagos privalumus ir trūkumus.

  1. Plastikinės gertuvės yra, ko gero, dažniausiai sutinkamos rinkoje. Skubėti jų nurašyti vien dėl to, kad jos plastikinės, tikrai nevertėtų. inSPORTline.lt asortimente rasite gertuvių iš aplinkai draugiško plastiko, neturinčio BPA. Dėlto, net ir pasirinkę plastikines gertuves galite prisidėti prie gamtos saugojimo. Plastikinių gertuvių spalvų ir dizainų gama yra didžiausia iš visų. Kaip minėta anksčiau, jos yra itin patvarios, lengvos ir patogios. Dar vienas jų privalumas – visiems prieinama kaina. Nepaisant to, tokiose gertuvės lengviau kaupiasi bakterijos, dėl kurių gali atsirasti nemalonus kvapas. Jos netinkamos karštiems gėrimams.
  2. Aliuminio gertuvės yra dėmesio vertas variantas tiems, kurie nori visiškai atsisakyti bet kokio plastiko naudojimo. Aliuminio gertuvės taip pat yra lengvos ir pasižymi didele spalvų bei dydžių įvairove. Jos turi specialią apsauginę dangą, padedančią išvengti kenksmingu laikomo aliuminio poveikio ir gali neilgai atlikti termoso funkciją. Šių gertuvių kaina yra kiek didesnė negu plastikinių, tačiau jos toli gražu nėra brangiausios rūšies gertuvės. Vienas didžiausių šios rūšies trūkumų yra tai, kad aliuminis greitai susilanksto, o nekokybiška prekė gali turėti nepatvarią apsauginę dangą.
  3. Metalinės gertuvės gaminamos ne tik iš aliuminio, bet ir iš nerūdijančio plieno. Nerūdijančio plieno gertuvės yra vienos saugiausių. Jos pasižymi ilgu tarnavimo laiku, o dėl kai kuriuose modeliuose esančių dvigubų sienelių gali tarnauti kaip termosai – išlaikyti gėrimus šaltus arba karštus. Nepaisant to, metalinės gertuvės, pagamintos iš nerūdijančio plieno yra sunkesnės. Kai kurie vartotojai teigia, kad, pradėjus naudoti šios rūšies daugkartinius indus, galima pajusti metalo skonį. Be to, nerūdijančio plieno gertuvės kaina yra didelė. Visgi, tai nereiškia, kad negalite pasinaudoti geriausiais inSPORTline parduotuvėse pateikiamais pasiūlymais ir įsigyti gertuves pigiau.

Gertuvių ir puodelių talpa bei papildomos savybės

Talpa yra, ko gero, vienas svarbiausių kriterijų, priimant sprendimą, kokį puodelį ar gertuvę įsigyti. Gertuvės ir puodeliai pasižymi maždaug 0.25 – 1.5 l talpa. Dėlto juos galima patogiai transportuoti arba kur kas rečiau pildyti. Kelioniniai puodeliai, kuriuos siūlome savo asortimente, pasižymi ne tik patvarumu, bet ir sulankstymo galimybe (pvz., Uco ir Cattara puodeliai) arba vietoj rankenos naudoja funkcionalų karabiną (Highkander ir Ferino puodelių modeliai). Įsigykite patikusias gertuves ir puodelius internetu arba mūsų fizinėse parduotuvėse Kaune ar Vilniuje ir stilingai išvenkite dehidratacijos.

 

Filtruoti:
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas
Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame 24 mėn. garantiją (fiziniams klientams), atliekame techninę priežiūrą, montuojame.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta