Filtruoti:
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas

Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai

Visi šioje kategorijoje esantys peiliai parduodami tik asmenims, vyresniems nei 18 m.

Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai Spokey: Daugiafunkcis įrankis Spokey Zoom, juodas, 2 vnt.
  • Išpardavimas!
  • -3,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai

Daugiafunkcis įrankis Spokey Zoom, juodas, 2 vnt.

22,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-31 iki:
25,99 €
Pristatysime iki: 2024-05-30
Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai Condor Tool & Knife: Mačetė Condor Lobo
  • Išpardavimas!
  • -29,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai

Mačetė Condor Lobo

144,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
173,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-30
Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai Condor Tool & Knife: Mačetė Condor Hog Sticker Black Finish
  • Išpardavimas!
  • -11,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai

Mačetė Condor Hog Sticker Black Finish

69,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
80,99 €
Pristatysime iki: 2024-05-30

Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai

Nė vienas medžiotojas neapsieina ne tik be šautuvo, bet ir be kokybiško medžioklinio peilio. Medžioklinis peilis yra universalus įrankis, padedantis susidoroti su medžioklėje įprastomis užduotimis – gyvūno odos nulupimu, žvėrienos pjaustymu ir pan. Jei galvojate, kad dideli medžiokliniai peiliai yra geriausias pasirinkimas, rinkdamiesi tinkamiausią variantą galite nemenkai apsirikti. Įsigijus per didelį medžioklinį peilį net tik nepatogu doroti smulkesnius žvėris, bet ir padidėja rizika įsipjauti. Dėl to be daugelio kitų kriterijų, į kuriuos verta atsižvelgti renkantis medžioklinius peilius, svarbu apsibrėžti kokio dydžio gyvūnus ruošiatės medžioti. Juk medžiojant kiškius ar lapes reikės visiškai kitokio medžioklinio peilio negu išsiruošus į stirnų ar kitų stambesnių žvėrių medžioklę. Universalūs medžiokliniai peiliai gali būti naudojami ne tik su medžiokle susijusiems darbams, bet ir pasitarnauti kaip išgyvenimo peiliai.

Sulankstoma ir fiksuota medžioklinio peilio geležtė

Peiliai medžioklei skirstomi į dvi dideles kategorijas – turinčius fiksuotą arba sulankstomą geležtę. Medžiokliniai peiliai fiksuota geležte yra mėgstami dėlto, kad juose nėra jokių judančių dalių, galinčių turėti neigiamos įtakos įrankio stiprumui ir patikimui. Juos lengviau valyti. Nepaisant to, atvira fiksuota geležtė net tik paverčia šį įrankį griozdiškesniu, bet ir signalizuoja apie didesnę riziką nešiojantis medžioklinį peilį su savimi. Medžiokliniai peiliai fiksuota geležte yra geriausias pasirinkimas sunkiems darbams ir yra nepamainomi atliekant bendrus sumedžioto laimikio valymo darbus.

Dažniausiai medžiokliniai peiliai sulankstoma geležte turi patogią užrakto sistemą, kuri neleidžia jai netikėtai susilankstyti tuo metu, kai yra naudojamasi peiliu. Nors į rankeną sulenkiama geležtė suteikia įrankiui kompaktiškumo, toks dizainas dažnai tampa silpnąją šios rūšies medžioklinių peilių puse. Nepaisant to, tokie medžiokliniai peiliai pasižymi funkcionalumu, reikalingu smulkiems darbams. Jie saugesni nešiotis su savimi, o kai kurie modeliai gali būti išlankstomi viena ranka. Medžiokliniai peiliai sulankstoma geležte gali būti naudojami net tik medžioklėje bet ir kasdien. Jie taip pat gali pasitarnauti kaip išgyvenimo peiliai.

Peiliai medžioklei: ašmenų dizainas

Medžiokliniai peiliai skiriasi ne tik geležtės tipu, bet ir ašmenų dizainu. Dažniausiai rinkoje sutinkami drop point, clip point bei skinning ašmenis turintys peiliai medžioklei. Drop point medžiokliniai peiliai pasižymi stora, išlenkta geležte. Jie leidžia lengviau nudirti gyvūno odą, nes šiam darbui galima naudoti visus ašmenis, o ne tik peilio galą. Naudojant tokį peilį, mažiau mėsos lieka ant nudirtos odos. Šią storą geležtę taip pat galima naudoti, norint suskaldyti laimikio šonkaulius ar kaulus dubens srityje. Visgi šios rūšies medžiokliniai peiliai visiškai netinkami stovyklaujant.

Clip point peiliai medžioklei turi aiškesnį smaigalį, jo ašmenys ploni ir gana plokšti. Jie idealūs nedideliems dūriams. Ši peilių rūšis yra pakankamai universali ir primena darbinius peilius. Dėl to clip point medžiokliniai peiliai gali būti laikomi ir išgyvenimo peiliais. Skinning ašmenimis pasižymintys peiliai medžioklei yra specialiai sukurti didelių gyvūnų odos nudirimui. Šie medžiokliniai peiliai leidžia kur kas greičiau atskirti stambių gyvūnų mėsą nuo odos. Nepaisant to jie gali būti naudojami ir kitiems su medžiokle susijusiems darbams. Nepriklausomai nuo pasirinkto ašmenų tipo, medžiokliniai peiliai gali turėti kablį, skirtą gyvūno žarnynui ištraukti. Pastarasis užtikrina, kad dorojant laimikį, medžiotojas nepažeis vidaus organų, kas galėtų turėti neigiamą poveikį mėsos kokybei.

Geriausi medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai

Susiruošėte į medžioklę ar iššūkių kupiną ir ekstremaliomis sąlygomis pasižyminčią kelionę? Tuomet medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai būtinai turi keliauti su jumis. Dar neturite tokio? Gausus inSPORTline.lt asortimentas užtikrins, kad nesunkiai surasite geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį išgyvenimo peilį ar peilį medžioklei. Tiek mūsų fizinėse parduotuvėse Kaune ir Vilniuje, tiek perkant medžioklinius ir išgyvenimo peilius internetu, jūsų laukia geriausi Benchmade, Ganzo / Firebird ir kitų prekių ženklų pasiūlymai. Palengvinkite su medžiokle susijusius darbus ir nebijokite leistis į ekstremalias keliones, jau dabar įsigiję medžioklinius ir išgyvenimo peilius.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta