Krepšinio stovai

Krepšinio stovas vaikams ir suaugusiems

Tiek jauno, tiek seno širdyje vietą atrandantis krepšinis neįsivaizduojamas be kelių pagrindinių šios sporto šakos atributų. Kokybiška žaidimo aikštelė ir krepšinio kamuolys yra beverčiai be krepšinio lanko su stovu. Dėlto, galima sakyti, kad krepšinio stovas yra pagrindinis šio žaidimo atributas. Tam, kad visų širdis pavergęs žaidimas neapkarstų, svarbu, jog pasirinktas krepšinio stovas net tik pasižymėtų aukšta kokybe, bet ir atitiktų jūsų poreikius. Mat vaikams ar mėgėjams reikės kiek kitokios krepšinio lentos su stovu negu profesionalams.

Stacionarus krepšinio stovas

Nesvarbu vaikai ar suaugę žais krepšinį prie naujojo stovo, pirmasis kriterijus, kurį vertėtų įvertinti renkantis yra krepšinio lanko su stovu mobilumas. Ieškant tinkamo varianto, į akiratį vienaip ar kitaip tikrai pateks mobilūs ir stacionarūs krepšinio stovai. Stacionarus (įbetonuojamas) krepšinio stovas užtikrina patvarumą ir stabilumą. Nepaisant to, sugalvojus keisti kiemo išdėstymą, perkelti žaidimo aikštelę į kitą vietą, įbetonuojamas krepšinio stovas sukelia nepatogumų. Dėlto šios rūšies įranga dažniau naudojama aikštynams, o ne namų žaidimo aikštelėms.

Mobilus krepšinio stovas

Mobilus krepšinio stovas yra lengvai sulankstomas. Kai kurie tokio tipo krepšinio lanko su stovu modeliai netgi turi patogius transportavimo ratukus. Tai padaro aptariamą sporto įrangą nepamainoma žaidžiant išvykose arba nusprendus žaidimą patalpose iškeisti į krepšinį lauke ir atvirkščiai. Mobilus krepšinio stovas gali būti tiek profesionalus, tiek skirtas mėgėjiškam žaidimui. Mėgėjams skirta krepšinio lenta su stovu pasižymi lengvesne ir ne tokia griozdiška konstrukcija, kaip profesionalus krepšinio lankas su stovu. Dėlto ji atlaiko mažesnes apkrovas negu profesionalus krepšinio stovas.

Krepšinio stovai: svarbiausios savybės

Kad ir kokio prekės ženklo (inSPORTline, Spartan ar Exit) krepšinio lenta ar lankas su stovu jus sužavėjo, be jo mobilumo svarbu atsižvelgti ir į kitas technines savybes. Jei jūsų norų sąraše atsirado mobilus krepšinio stovas, atkreipkite dėmesį į jo pagrindą. Kuo pastarasis bus didesnis, tuo užtikrinčiau galėsite jaustis dėl pasirinktos įrangos stabilumo. Aukščio reguliavimo mechanizmas yra itin svarbus pasirinkimo kriterijus tuomet, kai krepšinio stovas bus skirtas ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų naudojimui. Rankena reguliuojamas krepšinio lentos su stovu aukštis leis vaikams patiems koreguoti įrangą pagal savo norus.

Be jau aptartų savybių, svarbiais laikytini dar keli techniniai atributai. Tai krepšinio lenta ir lankas. Krepšinio lentos medžiaga turi įtakos kamuolio atšokimui. Dėlto profesionalai renkasi stiklines, geriausiu kamuolio atšokimu pasižyminčias krepšinio lentas su stovu. Visgi tokio krepšinio stovo kaina įkandama toli gražu ne visiems. Tad ieškantiems pigesnio pasirinkimo vertėtų stiklą išmainyti į jachtinę fanerą arba akrilo plastiką. Krepšinio stovas su jachtinės faneros lenta pasižymės patvarumu, tačiau ieškant lauko krepšinio stovo labiau tiks skaidrios akrilo plastiko lentos, kurios yra atsparesnės klimato pokyčiams. Jei ketinate užsiiminėti profesionaliu krepšiniu, jums reikės krepšinio stovo, kurio lentos dydis 180 x 105 cm. Mėgėjiškam žaidimui ar draugiškoms varžybos tiks ir mažesnę lentą turintis krepšinio stovas. Mėgstantys „krauti / dėti“ į krepšį ir kyboti ant jo, specialų dėmesį turėtų skirti lankui. Tam tiks patvarus, žaidėjo svorį atlaikantis PRO krepšinio lankas. Tuo metu spyruokliuojantis lankas turės įtakos, norint sumažinti kamuolio atšokimą.

Krepšinio stovai pigiau

Vaikiškas krepšinio stovas kaina dažnai nusileidžia profesionaliems krepšinio stovams. Nepaisant to, mobilus ar stacionarus (įbetonuojamas) krepšinio stovas vaikams ar / ir suaugusiems atsirado jūsų norų sąraše, pas mus jį įsigysite geriausia kaina. Tiek internetinėje inSPORTline.lt parduotuvėje, tiek mūsų fizinėse parduotuvėse Kaune ir Vilniuje jūsų visada laukia aukštos kokybės krepšinio stovai. Pasinaudokite taikoma akcija ir įsigykite krepšinio stovus pigiau. Atraskite jums tinkamiausią variantą ir įsigiję jį pas mus netrukdomai rodykite savo sugebėjimus krepšinio aikštelėje.

 

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta