Termosai

Termosai ir termo puodeliai

Žvarbus oras lauke dažnai skatina susisukti po šiltu apklotu ir mėgautis karšta kava ar arbata, užsiimant širdžiai miela veikla. Nepaisant to, šaltuoju metų laiku gyvenimas neapsiriboja vien tik šia idile. Atvėsęs oras netrukdo užsiimti aktyviu laisvalaikiu ir smagiai praleisti laiką. Net ir žemiau nulio nukritus termometro stulpeliui, mielai leidžiamasis į žygį ar stovyklaujama gamtoje. Juolab, kad sužvarbus lauke visad gelbsti šiltas maistas bei kava ar arbata. Tam, kad, išsirengus į žygį, ar stovyklaujant gamtoje, pastaruosius išlaikyti šiltus nepasirodytų esanti neįmanoma misija, pasitarnauja termosai ir termo puodeliai. Be pastarųjų neįsivaizduojama nė viena ilgesnė išvyka. Karštos kavos ar arbatos pripildytas puodelis-termosas nepamaišo ir keliaujant į darbą, universitetą ar mokyklą.

Termosai maistui ir gėrimams

Nors esame įpratę termosus ir termo puodelius dažniausiai asocijuoti su šaltuoju metų laiku, šie indai stovyklavimui praverčia ir karštomis vasaros dienomis. Nemaža dalis profesionalių termosų geba išlaikyti tiek karštį, tiek šaltį, taip šiuos indus paversdami dar universalesniais. Atsižvelgiant į termosų savybes yra išskiriamos 3 pagrindinės jų rūšys:

  1. Termosai maistui. Platų kaklelį turintys termosai maistui laikyti būna pačių įvairiausių dydžių bei spalvų ir gali būti komplektuojami kartu su universaliais įrankiais. Tai ypač praverčia, kai žygyje norisi su savimi turėti kuo mažiau daiktų. Termosai sriubai, troškiniui, košei ir kitiems karštiesiems patiekalams išsiskiria tuo, kad ilgai išlaiko šilumą ir yra pagaminti iš medžiagų, tinkančių sąlyčiui su maistu.
  2. Termosai gėrimams. Pastarieji termosai skirstomi į 3 dar smulkesnes grupes: 1) puodelius-termosus, 2) gertuves-termosus ir 3) termosus su dangteliu, kuris gali pasitarnauti, kaip puodelis. Dažniausiai jiems gaminti naudojamas plieno lydinys, užtikrinantis gaminio lengvumą. Dėl kompaktiško dydžio šie indai yra įsigyjami netik stovyklavimui, bet ir kasdieniniam naudojimui.
  3. Universalūs termosai. Šiai rūšiai priskiriami termosai, turintys dvigubus kamšius, skirtus didesniam sandarumui užtikrinti. Kadangi universalūs termosai yra pritaikyti tiek maistui, tiek kavai ar arbatai, didžioji dauguma jų turi dangtelius, kurie, reikalui esant, gali būti naudojami kaip puodelis ar lėkštutė. Universalūs termosai išsiskiria ne tik kelias paskirtis turinčiu dangteliu, bet ir patogiu reguliuojamu dirželiu ar rankena, padedančiu lengviau transportuoti termosą.

Geriausi termosai: svarbiausios savybės

Tam, kad termosas maistui, arbatai ar kavai pelnytų naudotojų palankumą ir įgytų geriausiojo vardą, yra svarbios kelios jo kokybę nusakančios savybės:

  1. medžiaga, iš kurios pagamintas termosas;
  2. sandarumas ir temperatūros išlaikymas;
  3. talpa.

Geriausiais termosais dažniausiai įvardijami nerūdijančio plieno termosai maistui ir gėrimams. Tokie termosai yra patvarūs, netoksiški ir tinka tiek šaltiems, tiek karštiems gėrimams. Nerūdijantis plienas yra atsparus korozijai ir užtikrina, kad dėl termose sudaryto vakuumo maistas ir gėrimai išliks šilti iki keliolikos valandų.

Termosų sandarumas ir temperatūros išlaikymas

Svarbiausia termoso savybė yra ne medžiaga, o sandarumas ir temperatūros išlaikymas. Juk išbėgęs ar atšalęs maistas ar gėrimas dienos tikrai nepraskaidrina. Dėlto rinkdamiesi termosus itin didelis dėmesys turėtų būti skiriamas karščio išlaikymo testams. Pastarieji atskleidžia, kokių maisto ir gėrimų temperatūros pokyčių galima tikėtis termose juos laikant 6, 12 ar 24 valandas. Tam, kad būtumėte tikri dėl efektyvaus temperatūros palaikymo, rinkitės žinomų prekių ženklų, tokių kaip Stanley, Primus, Origin Outdoors, Aladin, termosus ir termo puodelius. Jei prekės ženklai jums nieko nesako, prieš priimdami galutinį sprendimą, įsitinkite, kad į prekių prekių krepšelį pateko termosai, prie kurių yra nurodyta, kiek laiko jie palaiko karštį ir / ar šaltį. Priešingu atveju rizikuojate įsigyti šilumai pralaidų gaminį.

Termosų talpa

Renkantis termosą maistui, puodelį-termosą ar termosą-gertuvę, jo talpa priklauso nuo asmeninių poreikių. Visgi, ieškant temperatūrą palaikančio indo, verta turėti omenyje, kad didesnės talpos termosas šilumą / šaltį išlaikys ilgiau negu mažesnės talpos termosas-puodelis ar gertuvė. Dėlto puikiai kasdieniam naudojimui tinkanti 0.5 l gertuvė-termosas, aktyviai leidžiant laiką gamtoje, turėtų būti pakeista bent 1 l talpos termosu.

InSPORTline.lt asortimente esantys puodeliai-termosai, maisto termosai, gertuvės-termosai kaina džiugina kiekvieną čia užsukusį. Išskirtiniai pasiūlymai ir dažnai taikomos akcijos leidžia tiek internetinėje mūsų parduotuvėje, tiek aplankius mus Kaune arba Vilniuje, įsigyti termosus pigiau. Pamirškite atšalusį maistą ar kavą ir arbatą ir daugiau nesipiktinkite dėl šalčio neišlaikančio indo. Geriausi termosai maistui, arbatai ar kavai pasiekiami vos kelių mygtukų paspaudimu. Pasinaudokite išskirtiniais termosų pasiūlymais ir visad mėgaukitės tinkamos temperatūros gėrimais bei maistu.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta