Švediškos sieneles

Gimnastikos sienelės vaikams ir ne tik

Daugeliui gimnastikos sienelės asocijuojasi su kūno kultūros pamokomis mokykloje. Dažnas pamena sporto salėje, prie sienos pritvirtintas „kopėtėles“, ant kurių teko ne tik pasikarstyti, bet ir pakaboti ar vieną kitą prisitraukimą padaryti. Paieškojus, tikriausiai, nerastume nė vieno, kuris vaikystėje ar paauglystėje neišbandė šio medinio, plačias kopėčias primenančio įtaiso, vadinamo švediška sienele. Nors sporto sienelės nukelia į šlovingus ar ne tokius malonius vaikystės ar paauglystės prisiminimus, švediškos sienelės nėra vien vaikams. Jas kuo puikiausiai gali naudoti ir suaugusieji.

Švediškos sienelės naudojimo galimybės

Sporto sienelės, kurias esame įpratę vadinti gimnastikos sienelėmis arba kopėtėlėmis, yra skirstos mankštai, gimnastikai ir raumenų stiprinimo pratimams. Pirmieji pratimai ant gimnastikos sienelės gali būti atliekami nuo 6 mėn. amžiaus. Pradėję šliaužioti, sėdėti ir stovėti kūdikiai mėgina atsistoti patys, patogiai įsikibę į prie sienos pritvirtintą sienelę. Vaikui ūgtelėjus, imama lavinti motorinius įgūdžius, mokantis kopti švediškomis kopėtėlėmis ar ant jų kaboti. Vyresnio amžiaus vaikai ir suaugusieji gimnastikos sienelę gali naudoti tokiems pratimams, kaip:

  1. pritūpimai, laikantis už skersinio;

  2. kojų raumenų tempimo pratimai;

  3. prisitraukimai nugaros raumenų ir bicepsų stiprinimui;

  4. kabojimas, lenkiant ar tiesiant kojas;

  5. kabojimas ant žiedų ir t. t.

Švediškos sienelės taip pat yra pritaikytos parkūrui. Nuo jų patogu atsispirti ir atlikti šuolius iš skirtingų aukščių.

Įsirengę gimnastikos sienelę namuose, nesunkiai pagerinsite vaikų koordinaciją ir lankstumą. Prie švediškos sienelės pritvirtinę skersinį, padidinsite tiek vaikų, tiek savo ištvermę ir sustiprinsite nugaros, pilvo bei rankų raumenis. Sporto sienelė pravers ir reabilitacijos tikslais, kai siekiama išvengti traumų, koreguoti laikyseną ir pan.

Gimnastikos sienelės aksesuarai

Didžioji dauguma gimnastikos sienelių yra medinės, turinčios nuo 7 iki 16 sijų, ant kurių galima atlikti nesudėtingus pratimus. Nors tokių sporto sienelių visiškai pakanka sportui namuose, atliekant pratimus su gumomis ar darant pritūpimus / įtūpstus, užkėlus vieną koją ant gimnastikos sienelės sijos, inSPORTline asortimente rasite gausybę jų priedų. Skersinis gimnastikos sienelei yra populiariausias švediškų sienelių priedas, be kurio kai kurie neįsivaizduoja jokios sporto sienelės. Jis leis atlikti įvairius kabojimo pratimus bei daryti prisitraukimus. Jei ieškote gimnastikos sienelės vaikams, verta išbandyti švediškas sieneles, turinčias supynę, žiedus, virvę ar kopėtėles. Šie sporto sienelės atributai dar labiau paskatins vaikus neapleisti sporto ir kasdien treniruoti savo kūną. Atsižvelgiant į tai, kad gimnastikos sienelių priedus yra labai lengva pritvirtinti ir nuimti, įsigiję švedišką sienelę vaikams, nesunkiai ją pritaikysite savo reikmėms. Tam jums pravers prie sporto sienelės tvirtinami prisitraukimų skersiniai, gimnastikos suoliukai ir lygiagretės bei jau minėti žiedai. Gimnastikos sienelių aksesuarus galite įsigyti atskirai arba pasinaudoti įvairių prekių ženklų, tokių kaip BenchK, inSPORTline, HMS, daugiafunkcių sporto sienelių pasiūlymais.

Norintiems turėti daugiafunkcį treniruočių įtaisą ir sutaupyti vietos namuose, gimnastikos sienelė yra puikus pasirinkimas. Pritvirtinę ją prie sienos, net nepajusite didelių namų erdvės pokyčių, o nuimami priedai užtikrins, kad nenaudojama ji niekam netrukdys. Ir vaikai, ir suaugusieji netruks pamilti šią daugiafunkcę sporto įrangą. Švediškų sienelių kaina varijuoja priklausomai nuo joms panaudotų medžiagų ir komplektacijoje esančių priedų. inSPORTline parduotuvėse Vilniuje ir Kaune bei internete rasite patikusias gimnastikos sieneles gera kaina. Įvairios akcijos švediškoms sporto sienelėms nepaliks abejingų šiai įrangai. Juolab, kad inSPORTline.lt suteikia galimybę visą sporto įrangą, pradedant gimnastikos sienelėmis ir baigiant sudėtingais treniruokliais, įsigyti išsimokėtinai. Dėl to sekdami inSPORTline naujienas, neabejotinai švediškas gimnastikos sieneles įsigysite pigiau. Įsigiję sporto sienelę internetu ar mūsų fizinėse parduotuvėse Kaune ir Vilniuje, galite patogiai įsitaisyti ir mėgautis mėgstama veikla, nes ją be jokių rūpesčių pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Užsisakykite patikusią gimnastikos sienelę vaikams ir / ar sau ir tobulinkite savo kūną neišeidami iš namų.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta