Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas

Elipsiniai treniruokliai

Elipsiniai treniruokliai yra vieni geriausių įrenginių, kurių pagalba galima atlikti kardio treniruotes. Profesionalūs treniruokliai sutinkami sporto klubuose, o mėgėjams skirti modeliai puikiai tinka namų treniruotėms. Elipsiniai treniruokliai ypač pamėgti moterų dėl didelio komfortabilumo ir malonaus elipsinio judesio. Elipsiniai treniruokliai stiprina širdį, kojų, sėdmenų, nugaros ir rankų raumenis. Elipsiniai treniruokliai išsiskiria iš kitų tuo, jog ypač mažai apkrauna nugarą ir sąnarius. Kiekvienas mūsų elipsinis treniruoklis rodo pagrindinius duomenis: laikas, distancija, greitis, kalorijos, širdies ritmas. Treniruokliai-ergometrai taip pat turi širdies ritmo kontrolės funkciją, kuri leidžia automatiškai kontroliuoti pasipriešinimą taip, kad būtų išlaikytas norimas širdies ritmas.

Insportline inCondi elipsinių treniruoklių modeliai susisieja su išmaniaisiais įrenginiais (planšetė, telefonas) ir treniruotės metu galite keliauti realaus pasaulio trasa (Google maps maršrutai). Taip pat yra daug kitų išmaniųjų funkcijų, kuriuos pavers jūsų treniruotes smagesnėmis.

Reikia pagalbos? Siūlome paskaityti žemiau esančius mūsų paruoštus gidus:

Kas yra elipsinis treniruoklis?

Kodėl verta rinktis elipsinį treniruoklį?

Elipsinis treniruoklis ar bėgimo takelis?

Kaip pasirinkti elipsinį treniruoklį?

Ar elipsinis treniruoklis padeda numesti svorio?

Elipsiniai treniruokliai namams internetu

Jei tektų parengti tobulos sveikatos dėsnių sąrašą, jame tarp sveikos mitybos, taisyklingo kvėpavimo ir kitų dėsnių be abejonės atsirastų punktas apie aktyvų laisvalaikį ir sportą. Ir ne veltui. Juk pastarasis netik padeda stiprinti sveikatą, jaustis žvaliai ir energingai, bet ir prisideda dailinant kūno linijas. Tikriausiai sutiksite, kad gera savijauta ir sveikata, dailus kūnas yra vienos iš laimės sudedamųjų dalių, nepriklausomai nuo to jaunas esate ar senas. Nors dažnai mėgstame paniurnėti, kad laimė pakampiais nesimėto, elipsiniai treniruokliai namuose ne vieną priverčia pakeisti šią nuostatą. Žinoma, „stebuklinga“ treniruoklio galia laimės formulėje suveikia tik tada, kai esame pasiryžę imtis visų reikalingų priemonių savo fizinei būklei pagerinti.

Vienas dažniausiai sporto salėse ir namuose sutinkamų kardio treniruoklių – elipsinis treniruoklis, yra stiprus bėgimo takelių varžovas. Jis yra vienas populiariausių pasirinkimų siekiant sutvirtinti kūną ir numesti vieną kitą nereikalingą kilogramą. Kompaktiškas dydis, prie kiekvieno poreikių prisitaikančios funkcijos ir patogus transportavimas tėra keletas savybių, dėl kurių elipsiniai treniruokliai pavergia sveiką gyvenseną propaguojančiųjų širdis. Kad ir kokiomis priemonėmis elipsiniams treniruokliams pavyksta „sugundyti“ norinčius sulieknėti ar pradėti aktyviai gyventi, klausimas „kaip išsirinkti elipsinį treniruoklį“ kankina ne vieną. Tuo labiau, kai elipsinių treniruoklių asortimentas toks gausus, kad raibsta akys, o tokie atributai, kaip tipas, pavarų sistema, smagračio masė ir daugelis kitų, užduoda daugiau klausimų nei pateikia atsakymų. Tam, kad atsakymų turėtumėte daugiau negu klausimų, skaitykite toliau ir jauskitės užtikrinti dėl savo pasirinkimo.

Elipsiniai treniruokliai: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Kardio treniruokliams priskiriamas elipsinis treniruoklis be vargo gali pakeisti ne tik stipriausią savo varžovą – bėgimo takelį, bet ir žingsniuoklį (steperį), spiningo dviratį ar kitus kardio treniruoklius. Teigiama, kad treniruotės su elipsiniais treniruokliais yra efektyvesnės lyginant su bėgiojimu ar kitų treniruoklių teikiama nauda. Taip yra todėl, nes naudojant elipsinį treniruoklį treniruojama daugiau raumenų sričių. Be to jis tinkamas reabilitacijai. Visgi jo teikiama nauda galite taip ir nepasidžiaugti, jei pasirinktas modelis neatitiks jūsų tikslų ir norų. Dėl to prieš įsigyjant elipsinį treniruoklį rekomenduojama atsižvelgti į tokius aspektus, kaip smagračio masė, žingsnio ilgis, pasipriešinimo sistema, leistina maksimali apkrova, programų skaičius. Norintiems sutaupyti vietos ir būti tikrais, kad pasirinkta sporto įranga bus kokybiška, verta atkreipti dėmesį į elipsinių treniruoklių dydį ir svorį. Sunkesni ir kartu didesni, masyvesni treniruokliai yra stabilesni, jų tarnavimo laikas neretai yra ilgesnis.

Elipsinių treniruoklių smagračio masė ir pasipriešinimo sistema

Pirmas dalykas, į kurį turėtų nukrypti akys besirenkant iš gausybės elipsinių treniruoklių, yra smagračio masė. Kodėl ji tokia svarbi? Smagratis yra laikomas treniruoklio šerdimi, atsakinga už jo stabilumą ir pasipriešinimo sistemą. Kitaip tariant, kokio intensyvumo bus treniruotės priklauso nuo smagračio svorio. Kuo pastarasis yra didesnis, tuo kokybiškesnes, tolygesnes ir intensyvesnes treniruotes galės užtikrinti pasirinktas elipsinis treniruoklis. Visgi tai nereiškia, kad turite įsigyti patį sunkiausią smagratį turintį elipsinį treniruoklį. Jei nesiruošiate treniruoklio naudoti nuolat, jums visiškai pakaks iki 10-11 kg sveriančio smagračio. Nusiteikusiems elipsinių treniruoklių teikiama nauda naudotis kelis kartų per savaitę vertėtų pagalvoti apie vidutinį, 11-20 kg smagratį turintį treniruoklį. Profesionaliam, ypač dažnam naudojimui reikalingi sunkūs, daugiau negu 20 kg masės smagračiai.

Už smagratį ne mažiau svarbi yra pasipriešinimo sistema. Pastaroji leidžia reguliuoti treniruotės tempą ir pasipriešinimą. Dažniausiai elipsiniai treniruokliai turi magnetinę pasipriešinimo sistemą, užtikrinančią tylų ir sklandų veikimą. Treniruoklius, turinčius šią sistemą, labai lengva valdyti. Tam pakanka vos kelių mygtukų paspaudimų. Indukcinė (elektromagnetinė) pasipriešinimo sistema naudojama modernesniuose elipsiniuose treniruokliuose, pasikraunančiuose pedalų mynimo metu sukurta energija. Kadangi tokiai sporto įrangai nereikalingi papildomi laidai, jai daug lengviau surasti vietą namuose, o jos valdymas išlieka toks pat paprastas kaip ir magnetinę pasipriešinimo sistemą turinčių elipsinių treniruoklių. Rinkoje galima rasti ir mechaninę pasipriešinimo sistemą turinčių elipsinių treniruoklių. Pastaroji naudojama variklio neturinčioje sporto įrangoje. Norint pakeisti pasipriešinimo lygį tokiuose elipsiniuose treniruokliuose, pasitelkiama rankenėlė, kurią ne visada patogu naudotis.

Elipsinių treniruoklių žingsnio ilgis

Tam, kad treniruotės su elipsiniais treniruokliais nesukeltų nemalonių pojūčių, itin svarbu įvertinti žingsnio ilgį. Siekiant išvengti raumenų patempimo, treniruokliu padaromas žingsnis neturėtų būti per didelis. Kita vertus, per mažas žingsnis trukdo pasiekti norimą rezultatą. Tad kaip žinoti, kad treniruotės metu koja bus patogiai ištiesiama? Apie elipsinio treniruoklio žingsnio dydį reikėtų spręsti pagal savo ūgį:

  • naudotojams, kurių ūgis yra 165 cm ar mažesnis, rekomenduojami 45 cm ilgio žingsnį turintys elipsiniai treniruokliai;
  • 166-180 cm ūgio naudotojams patartina rinktis elipsinius treniruoklius, turinčius 45-50 cm ilgio žingsnį;
  • naudotojams, kurie yra aukštesni negu 180 cm, rekomenduojami elipsiniai treniruokliai su 50-55 cm ilgio žingsniu.

Dažniausios klaidos sportuojant su elipsiniais treniruokliais

Itin paprastas elipsinių treniruoklių veikimo ir naudojimo principas apgaulingas. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad minti pedalus ir prisilaikyti už rankenų anoks raketų mokslas, pasirodo, jog net ir tai reikia mokėti atlikti teisingai. Specialistai įvardija 3 didžiausias klaidas, kurias daro ne vienas užlipęs ant elipsinio treniruoklio.

  1. Rankos. Užlipus ant elipsinio treniruoklio dažnai yra linkę leisti rankoms patinginiauti ir palikti visą sunkų darbą kojoms. Jei norite pasiekti aplinkinius stulbinančių rezultatų, rankomis ne tik turėtumėte prisilaikyti. Jas reikėtų įtraukti į aktyvų darbą, stumiant ar traukiant elipsinio treniruoklio lazdas. Tokiu būdu bus stiprinami nugaros ir krūtinės raumenys.

  2. Kulnai. Priešingai negu rankos, kulnai mėgsta prisiimti daugiau darbo negu jiems derėtų. Pasirodo, kad mindami pedalus mes pernelyg mėgstame juos kilnoti. Specialistai teigia, kad stovėdami ant elipsinio treniruoklio, jo paminas turėtume minti pilna pėda. Tokiu būdu į treniruotę įtrauksime daugiau raumenų.

  3. Laikysena. Kaip ir bet kur kitur, taip ir sportuojant elipsiniu treniruokliu būtina nesikūprinti. Ne mažiau svarbu išlaikyti stabilų liemenį ir nelinguoti į šonus, nespyruokliuoti, minant paminas.

Sugundėme išbandyti elipsinį treniruoklį, o gal jau ieškote geriausių elipsinių treniruoklių pasiūlymų internete? Užsukote kaip tik ten, kur reikia. Mūsų asortimente rasite tokių prekinių ženklų, kaip Kettler, inSPORTline, Reebok, Nordick Track elipsinius treniruoklius, kurių išmaniuosius modelius galėsite prijungti prie išorinių įrenginių. Dvejojate dėl kainos? Nebėda. Visada galite įsigyti elipsinį treniruoklį išsimokėtinai arba pasinaudoti mūsų parduotuvėse dažnai taikomoma akcija elipsiniams treniruokliams. Tad pasižymėję mūsų internetinę parduotuvę savo naršyklėje galėsite patogiai stebėti pigių elipsinių treniruoklių pasiūlymus. Jeigu jus domina elipsinis treniruoklis Kaune arba Vilniuje, mielai kviečiame užsukti apsidairyti į mūsų fizines parduotuves. Jei esate iš kitų miestų ir miestelių, be vargo išsirinkite elipsinius treniruoklius namams internetu, o pasinaudoję pristatymo visoje Lietuvoje funkcija nesukite galvos, kaip juos parsigabenti namo. Nesvarbu, koks jūsų amžius ar fizinė forma, elipsinis treniruoklis taps ištikimiausiu kompanionu sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo link. Tad perskaitę visus atsiliepimus apie elipsinius treniruoklius, nedelskite, nes vieni geriausių ir trokštamiausių modelių ilgai sandėlyje neužsibūna.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta