Čiužiniai

Čiužiniai ir stovyklavimo kilimėliai

Vos prakalbus apie stovyklavimą gamtoje, ne vienam vidinis burbeklis šnabžda į ausį – „gali pamiršti komfortą“. O jei kalba pakrypsta apie miegojimą palapinėje, dažnai toks burbėjimas tampa toks garsus ir įkyrus, kad netrukus atsižadama bet kokių su nakvyne stovyklavietėje susijusių planų. Visgi kokybiški pripučiami čiužiniai, stovyklavimo ir paplūdimio kilimėliai, oro gultai bei pripučiamos pagalvės leidžia kuriam laikui užčiaupti vidinį burbeklį, atsipalaiduoti ir netrukdomai pasimėgauti komfortišku poilsiu gamtoje. Tam, kad kiekviena išvyka į gamtą būtų maloni, o miegas palapinėje savo kokybe nė kiek nenusileistų miegui lovoje, pateikiame gaires, kaip nepasiklysti asortimento gausoje ir rasti sau tinkamiausius turistinių čiužinių ir kilimėlių sprendimus.

Pagrindiniai turistinio kilimėlio pasirinkimo aspektai

Prieš vertinant turistinių čiužinių ir kilimėlių privalumus ir trūkumus, vertėtų nusistatyti gaires, kurios padėtų priimti galutinį sprendimą. Jose turėtų atsirasti tokie aspektai, kaip:

  1. Čiužinio ar turistinio kilimėlio dydis. Renkantis pripučiamą ar savaime prisipučiantį čiužinį, lygiai taip pat, kaip svarstant apie turistinį kilimėlį, reikėtų įvertinti jo dydį. Kuo didesnis bus turistinis kilimėlis ar čiužinys, tuo patogiau galėsite ant jo įsitaisyti.
  2. Termoizoliacija. Jei mėgstate stovyklauti ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir atvėsus orams, vertėtų rinktis turistinį kilimėlį su folija arba atkreipti dėmesį į šiluminę varžą (R vertę). Kuo pastaroji vertė didesnė, tuo ekstremalesnėmis sąlygomis galima naudoti stovyklavimo kilimėlį.
  3. Gamintojas. Ieškantiems kokybiškų turistinių čiužinių, kurie atlaikytų visus išbandymus, prieš priimant galutinį sprendimą derėtų pasidomėti vartotojų atsiliepimais apie gaminį. Jei komentarų apie pasirinktą savaime prisipučiantį kilimėlį ar čiužinį ne tiek daug, kad galėtume galutinai apsispręsti, rinkitės žinomų, laiko patikrintų prekių ženklų, tokių kaip YATE, Ferrino, Easy Camp, gaminius.

Pripučiamas čiužinys VS savaime prisipučiantis kilimėlis

Komfortiška stovyklavietė ne vienam asocijuojasi su patogia miegojimo vieta. Tad, jei palapinėje norite jaustis kaip lovoje, jums reikalingas turistinis čiužinys arba savaime prisipučiantis kilimėlis. Šie gaminiai ypač pravartūs, kai planuojama gamtoje nakvoti kelias naktis, o visos turistinės įrangos nereikia temptis ant pečių. Kaip ir kiekviena stovyklavimo įrangos rūšis, taip ir čiužinių rūšys turi savus privalumus ir trūkumus. Nors iš pažiūros galima pamanyti, kad esminis skirtumas tarp pripučiamo čiužinio ir prisipučiančio kilimėlio tėra vožtuvas, kuris leidžia stovyklautojui sutaupyti laiko ir pastangų pildant gaminį oru, skirtumų esama daugiau.

  1. Kokybiškas pripučiamas čiužinys yra pigesnis, negu savaime prisipučiantis kilimėlis. Visgi apsvarsčius pompų kainas, investicijos dydis tampa panašus.
  2. Prisipučiantis kilimėlis dažniausiai yra mažesnis negu įprastas turistinis čiužinys. Pripučiami čiužiniai gali pasiūlyti platų dydžių pasirinkimą.
  3. Pripučiami čiužiniai yra aukštesni, todėl jokie paviršiaus nelygumai netrukdo patogiai ilsėtis.
  4. Pripučiamus čiužinius, priešingai negu prisipučiančius, galima naudoti vandenyje. Ši savybė ypač aktuali stovyklautojams, besiruošiantiems mėgautis vandens pramogomis.

 

Stovyklavimo kilimėliai ir oro gultai

Net tik turistiniai čiužiniai, bet ir kilimėliai gali būti skirstomi į kelis pogrupius. Ko gero plačiausiai žinomi yra stovyklavimo kilimėliai iš EVA putų, kuriuos žygeiviai ir stovyklautojai tiesia po miegmaišiais palapinėse arba atviroje gamtoje. Tiesa, jie nesuteikia tiek komforto, kiek čiužiniai, bet yra puikus sprendimas, kai visą įrangą tenka neštis ant pečių. Turistinis kilimėlis su folija pasižymi geresne termoizoliacija. Dėlto esant vėsesnėms orams, jis pirmasis turėtų atsirasti turistinėje kuprinėje. Sėdėjimo kilimėliai tampa nepamainomais atributais, jei į gamtą išsiruošiate tik kelioms valandoms. Juos sėkmingai galima naudoti ir kieme ar sode žaidžiant vaikams. Jei laikas gamtoje jums labiau asocijuosi su laisvalaikiu paplūdimyje, siūlome išbandyti paplūdimio kilimėlius. Pastarieji yra atsparesni drėgmei. Juos patogu sulankstyti ir neštis su savimi.

Puiki alternatyva turistiniam kilimėliui yra ormaišis – oro gultas. Įsirengti tokį gultą nereikia jokių papildomų priemonių. Pakanka pagauti vėjo gūsį ir juo pripildyti ormaišį. Oro gultai nepaliks abejingų tiek vaikų, tiek suaugusių, nes atstos tiek patogų krėslą, tiek gultą, kuriame bus malonu pasnausti ar paskaityti knygą.

Kelioninė pagalvė – papildomas komfortas

Pripučiama, savaime prisipučianti ar tūrį išlaikanti pagalvė užtikrina papildomą komfortą, kad ir kur bekeliautumėte. Kaklo pagalvė yra labiau mėgstami tų, kurie leidžiasi į ilgas keliones autobusu, traukiniu ar lėktuvu. Ji leidžia išvengti nemalonaus kaklo ir pečių skausmo. Tuo metu įprastos stačiakampio formos pagalvėlė suteikia papildomo komforto miegant miegmaišyje, ar įsitaisius ant čiužinio.

 

Ieškote palankios turistinių čiužinių, stovyklavimo kilimėlių ar kelioninių pagalvių kainos, PowerSport.lt yra ta vieta, kurios jums reikia. Tiek fizinėse mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Kaune, tiek užsukę adresu www.powersport.lt rasite geidžiamas prekes geriausiomis kainomis. Dažnai taikomos akcijos ir išpardavimai leis kokybiškus turistinius čiužinius ir stovyklavimo kilimėlius įsigyti pigiau. Užmigdykite vidinį burbeklį ir džiaukitės komfortišku poilsiu, jau šiandien tapę mūsų klientais.

 

Filtruoti:
Kategorijos
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas
Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame 24 mėn. garantiją (fiziniams klientams), atliekame techninę priežiūrą, montuojame.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta