Irklavimo treniruokliai

 

Irklavimo treniruokliai yra puikus pasirinkimas norint sustiprinti viso kūno raumenis, pagerinti širdies veiklą ir padidinti plaučių tūrį. Užtenka 20 minučių reguliarių treniruočių, kad pasiektumėte aiškiai matomus rezultatus. Mes siūlome įvariaus tipo irklavimo treniruoklius: veikiančius hidrauliniu, elektromagnetiniu, trinties, vandens arba oro pasipriešinimo principu. Turime nuo ypač pigių skirtų namams iki pačių kokybiškiausių profesionalių treniruoklių, kuriuos galima naudoti sporto klube.

Reikia pagalbos? Siūlome paskaityti žemiau esančius mūsų parengtus gidus:

Kaip išsirinkti irklavimo treniruoklį?

Kokią pasipriešinimo sistemą pasirinkti, renkantis irklavimo treniruoklį?

Kaip numesti svorio treniruojantis su irklavimo treniruokliu?

 

Irklavimo treniruokliai Adidas fitness: Irklavimo treniruoklis Adidas R-21x
  • Išpardavimas!
  • -363,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Irklavimo treniruokliai

Irklavimo treniruoklis Adidas R-21x

1 336,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-31 iki:
1 699,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-23
Irklavimo treniruokliai Adidas fitness: Irklavimo treniruoklis Adidas R-21
  • Išpardavimas!
  • -92,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Irklavimo treniruokliai

Irklavimo treniruoklis Adidas R-21

907,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-31 iki:
999,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-23
Irklavimo treniruokliai inSPORTline: Profesionalus irklavimo treniruoklis su oro - magnetiniu pasipriešinimu inSPORTline Air ...
  • Išpardavimas!
  • -345,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Irklavimo treniruokliai

Profesionalus irklavimo treniruoklis su oro - magnetiniu pasipriešinimu inSPORTline...

1 306,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-31 iki:
1 651,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-23

Irklavimo treniruokliai namams

Kelionėms į sporto klubą nevisada pakanka motyvacijos ar laiko. Dėl to dažnai sporto klubo abonementas taip ir lieka nepanaudotas. Nepaisant to, turėti gražų kūną norisi ne ką mažiau. Treniruokliai namams padeda spręsti šią problemą, tačiau nevisi turime pakankamai vietos namų sporto salei, pilnai įvairiausių treniruoklių. Dėlto norisi surasti universalią sporto įrangą, kuri įdarbintų kuo daugiau raumenų sričių ir padėtų efektyviai deginti kalorijas. Nors ieškant praktiško treniruoklio namams, irklavimo treniruokliai į akiratį patenka ne taip dažnai, kaip bėgimo takeliai ar elipsiniai dviračiai, irklavimo treniruoklių teikiama nauda stebina net ir visko mačiusius.

Irklavimo treniruoklis: nauda visam kūnui

Esame pratę, kad treniruoklio pavadinimas daugiau ar mažiau nurodo jo paskirtį (pvz., žingsniuokis – žingsniavimui, bėgimo takelis – bėgiojimui). Ne išimtis ir irklavimo treniruokliai. Tik, priešingai negu su daugeliu kitų treniruoklių, pastaruosius esame linkę asocijuoti su irkluotojais ir dažniausiai savęs prie jų nematome. O veltui, nes irklavimo treniruoklių nauda neišpasakyta.

Atidžiau pasigilinus paaiškėja, kad irklavimo treniruotės naudingos ne vien irkluotojams. Irklavimo treniruokliais gali naudotis įvairių amžiaus grupių sporto mėgėjai, nepriklausomai nuo jo fizinio pasirengimo lygio. Asmenims, kurie skundžiasi artritu, taip pat patartina išmėginti šį treniruoklį. Mat naudojantis juo sąnariai nepatiria didelės įtampos. Netgi priešingai. Atliekant reguliarias, tinkamo krūvio irklavimo treniruotes, galima akivaizdžiai pagerinti sąnarių būklę. Specialistai teigia, kad dažnai treniruojantis su irklavimo treniruokliu sustiprinama nugara, mažėja cholesterolio kiekis kraujyje. Kadangi tokių treniruočių metu sudeginama iki 2-3 kartų daugiau kalorijų, lyginant su treniruotėmis ant dviračio treniruoklio, irklavimo treniruokliai padeda efektyviai numesti svorio. Pasikartojantys judesiai, atliekami irkluojant, padeda kūnui išskirti endorfinus, atpalaiduoja. Dėl to pagerėja emocinė būklė.

Irklavimo treniruoklis: kokie raumenys dirba?

Dažnai be reikalo iš anksto nurašomi irklavimo treniruokliai stebina ne vien teikiama nauda, bet ir į treniruotę įtraukiamų raumenų skaičiumi. Nors iš pažiūros treniruotės metu didelis krūvis tenka rankoms, pasirodo, kad naudodamiesi irklavimo treniruokliu galite įdarbinti net iki 86% viso kūno raumenų. Taip yra todėl, kad irklavimo manevrą sudaro du trečdaliai kojų ir trečdalis viršutinės kūno dalies darbo. Tokiu būdu į treniruotę įtraukiamos 9 raumenų grupės. Naudojant irklavimo treniruoklį daugiausiai dirba viršutinės nugaros dalies, krūtinės, rankų, pilvo, blauzdų ir sėdmenų raumenys.

Išsirinkti irklavimo treniruoklį – užduotis ne iš lengvųjų. Kaip tai padaryti, žino ne kiekvienas. Irklavimo treniruoklių pasipriešinimo sistemų gausa, atsispyrimo bėgelio tipas ir daugelis kitų parametrų gali susukti galvą. O kur dar dažnai sprendžiama dilema: pigus VS kokybiškas irklavimo treniruoklis. Užsukę į mūsų fizines parduotuves Vilniuje ar Kaune arba nusprendę įsigyti irklavimo treniruoklį internetu, visuomet sulauksite patarimo, koks irklavimo treniruoklis jums geriausiai tinka. Be to pas mus rasite kokybiškus tokių prekių ženklų, kaip inSPORTline, Reebok, First Degree Fitness, irklavimo treniruoklius pigiau. Dažnai irklavimo treniruokliams taikoma akcija ir galimybė įsigyti irklavimo treniruoklį namams išsimokėtinai užtikrins, kad įdarbinti savo kūną, siekiant tobulų kūno linijų ir geresnės savijautos būtų kelis kart paprasčiau.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta