Kardio treniruokliai

Treniruokliai namams internetu

Jei magiškas veidrodis iš tiesų egzistuotų ir jo būtų galima paklausti, kas pasaulyje gražiausias, stipriausiais ar ištvermingiausias, tikriausiai kiekvienas norėtų išgirsti savo vardą. Nors toks veidrodis neegzistuoja, gražaus ir sveiko kūno kultas niekur nedingsta. Dėl to rūpinantis savo fizine forma skubama į sporto klubą arba griebiamasi treniruoklių namuose. Rinkoje esanti treniruoklių gausa užtikrina, kad sporto salei namuose įsirengti surasite tiek nesudėtingus pratimus leidžiančius atlikti treniruoklius, tiek didesnės jėgos reikalaujančią treniruočių įrangą.

Kardio ir jėgos treniruoklių gausa

Priklausomai nuo norimų pasiekti rezultatų ir turimos laisvos vietos namuose, skiriasi kokie treniruokliai užpildys laisvas namų erdves. Treniruokliai žingsniuokliai (steperiai), vibro treniruokliai, elipsiniai treniruokliai, spiningo dviračiai ir kiti dviračiai treniruokliai dažniausiai atkreipia dėmesį dėl nedidelio dydžio ir efektyvumo. Jie puikiai tinka tiek norint pramankštinti raumenis po ilgų sėdėjimo valandų, tiek imantis intensyvesnių treniruočių. Visgi užsibrėžusieji daug ir intensyviai sportuoti bei efektyviai sustiprinti raumenis, jei tik leidžia išgalės, dažniau renkasi iš daugiau vietos užimančių treniruoklių. Ištvermės treniruotėms ir efektyviam riebalų deginimui bei skirtingų raumenų sričių stiprinimui puikiai tinka irklavimo ir slidinėjimo treniruokliai. Pastarieji reikalauja mažiau vietos negu multifunkciniai ar jėgos treniruokliai, bet savo efektyvumu jiems nenusileidžia.

Kardio ir jėgos treniruoklių pasirinkimas toks platus, kad išsirinkti vieną sunku. O naujos treniruoklių tendencijos net ir didžiausius tinginius paskatina imtis sporto ir išbandyti naujas galimybes. Tuo labiau, kai išmanieji treniruokliai ne tik leidžia stebėti savo kūną ir pasiektus rezultatus. Nuo šiol juos galima prijungti prie išorinių įrenginių – mobiliųjų telefonų, planšečių, išmaniųjų televizorių. Specialios treniruokliams sukurtos programėlės leidžia iš namų sporto salės nusikelti į kalnus, mėgstamus pasaulio miestus ar net lenktynių trasas. O kad vienam sportuoti nebūtų nuobodu, išmanieji treniruokliai suteikia galimybę varžytis su kitais pasirinkto treniruoklio naudotojais iš viso pasaulio. Tad dabar sportuoti namuose yra daug smagiau negu bet kada anksčiau.

Treniruočių įrangos pasirinkimas

Susirūpinus savo fizine būkle ir / ar nusprendus ją patobulinti, naudojant treniruočių įrangą, vieni dažniausiai pasitaikančių klausimų „kokį treniruoklį ir kaip išsirinkti“. Nors vieno atsakymo į šiuos klausimus nėra, esama kelių aspektų, kuriuos būtinai turite apsvarstyti prieš įsigydami treniruoklius internetu ar fizinėse parduotuvėse. Nepaisant to, kad treniruokliai skiriasi savo specifika ir veikimo principu, visi jie užima vietą. Dėl to pirmasis klausimas, kurį sau turite užduoti, „kur laikysite treniruoklį ir kiek vietos galėsite jam skirti“. Jei neturite didelės erdvės namų sporto salei, nesijaudinkite. Po lova ar į spintą telpantys steperiai ir vibro treniruokliai leis pasiekti ne ką prastesnių rezultatų negu už juos didesni bėgimo takeliai ar elipsiniai treniruokliai.

Kai jau esate numatę vietą treniruokliui, antras labai svarbus aspektas – paklausti savęs, kokiu tikslu treniruoklis bus naudojamas. Nors esama universalių, daugiafunkcinių treniruoklių visam kūnui, dažniausiai jie yra brangesni ir gali būti jums visai nereikalingi, jei siekiate sustiprinti tik rankų ar kojų raumenis. Tad apsisprendę, ko norite pasiekti, naudodami vieną ar kitą treniruočių įrangą, sutaupysite laiko ir pinigų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje inSPORTline.lt jus nudžiugins taikomos nuolaidos treniruokliams, kai pamatysite, kad jūsų išsirinktas treniruoklis su akcija.

Prieš gilindamiesi į konkrečios rūšies treniruoklių specifikacijas, bent apytiksliai nusimatykite kaip dažnai treniruoklis bus naudojamas. Jei ketinate treniruoklį naudoti 1-2 kartus per savaitę, jums kuo puikiausiai pakaks mažiau funkcijų turinčio, pigaus treniruoklio. Tačiau, jei treniruokliu naudosis visa šeima ir / ar juo bus naudojamasi kone kasdien, jums bus reikalingas tvirtesnis, didesnę apkrovą atlaikantis ir daugiau funkcijų turintis treniruoklis. Atsakę į šiuos tris pagrindinius klausimus, galėsite lengviau apsispręsti dėl treniruoklio rūšies ir modelio. Juolab, kad užsukę į internetinę inSPORTline parduotuvę visada rasite naudingų patarimų, į ką atkreipti dėmesį renkantis konkretų treniruoklio modelį.

Populiariausi treniruokliai ir treniruočių įranga

Atradote kelis patinkančius treniruoklius ir negalite apsispręsti, kuris yra būtent tas, kurį mielai naudosite? O gal prisiskaitėte tiek daug komentarų skiltyje „treniruokliai: atsiliepimai“, kad ne kartą pakeikėte savo nuomonę ir nebežinote prie kurios pasilikti? Tam, kad apsispręsti būtų lengviau, apačioje pateikiame populiariausių treniruoklių penketuką.

  1. Bėgimo takelis Reebok Astroride A4.0

  2. Sulankstomas dviratis treniruoklis inSPORTline Xbike Cube

  3. Mini steperis-žingsniuoklis Spartan Step

  4. Profesionalus elipsinis treniruoklis inSPORTline Galicum

  5. Irklavimo treniruoklis su hidrauliniu pasipriešinimu inSPORTline Power Master X

Vis dar abejojate ar patikęs treniruoklis jūsų kišenei? Pirkite treniruoklius išsimokėtinai arba pasinaudokite dažnai mūsų parduotuvėse pasitaikančiais akcijos ženklu pažymėtais treniruoklių pasiūlymais. Nevaržykite savęs ir rinkitės iš daugiau negu 15 skirtingų prekių ženklų, tarp kurių yra ir tokie gerai žinomi prekių ženklai, kaip Reebok, inSPORTline, Kettler, Spartan, treniruoklių.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta