Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas

Stalo tenisas

Stalo tenisas yra visame pasaulyje populiarus sportas, ypač – Azijos šalyse. Šis sportas lavina koordinaciją, susikaupimą, reakciją. Norint laimėti varžybas ypač svarbu išlavinta smūgiavimo technika, žaidimo taktikos išmanymas ir puikus fizinis pasiruošimas. Stalo teniso stalas dažnai naudojamas laisvalaikiui praleisti pertraukų metu mokyklose, universitetuose, biuruose. Mes galime pasiūlyti platų stalo teniso prekių asortimentą: Stalo teniso stalus, kamuoliukus ir raketes, tinklelius, aksesuarus.

Stalo teniso tinkleliai inSPORTline: Stalo teniso tinklelis inSPORTline Tenusa
  • Išpardavimas!
  • -2,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Stalo teniso tinkleliai

Stalo teniso tinklelis inSPORTline Tenusa

21,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-01-01 iki:
23,99 €
Pristatysime iki: 2024-05-30

Stalo teniso stalai, raketės, tinkleliai ir kamuoliukai

Būdų aktyviai praleisti laisvalaikį gausybė. Vieni renkasi įvairias mankštas ar pasivažinėjimą dviračiu, žygius, tuo metu kitiems malonesnis krepšinis, futbolas ar kiti žaidimai. Visi žaidimų entuziastai tikriausiai sutiks, kad žaidimo metu jaučiamas azartas ir atsiradusi konkurencija greitai tampa priklausomybe, dėl kurios taip norisi žaisti įvairius žaidimus. Ne išimtis ir vis daugiau žmonių užkrečiantis stalo tenisas. Pradėjus jį žaisti su draugais, kolegomis ar šeimos nariais, tik ir ieškoma progų, kada butų galima sužaisti vieną kitą partiją. Kai stalo teniso stalas, raketės ar kamuoliukai stovi prieš akis, net ir tiems, kurie niekad nesidomėjo šiuo žaidimu, norisi išbandyti savo jėgas. Tad jei norite išmėginti naują, draugus ir šeimos narius vienijančią veiklą, jums tereikia įsigyti kelis stalo teniso reikmenis ir smagiai praleistas laikas garantuotas.

Priežastys, dėl kurių verta žaisti stalo tenisą

Daugeliui sporto šakų būdingas socialinių ryšių mezgimas ir jų tvirtinimas, puikus proto ir kūno stimuliavimas bei aerobinės treniruotės nesvetimos ir stalo tenisui. Visgi, priešingai negu daugumoje sporto šakų, patirti traumą, žaidžiant stalo teniso raketėmis, beveik neįmanoma. Griebus į rankas stalo teniso raketes bei kamuoliukus ir stojus prie stalo teniso stalo, galima ne tik smagiai praleisti laiką artimųjų ar bičiulių kompanijoje, bet ir pagerinti savo fizinę formą bei sveikatą.

  1. Žaidžiant su stalo teniso raketėmis gerinama rankų ir akių koordinacija. Mat, norėdamas atmušti kamuoliuką, žaidėjas yra priverstas susikoncentruoti į stalo teniso kamuoliuką ir išlaikyti budrumą viso žaidimo metu. Tokiu būdu asmuo kartu tobulina ir pastabumą.
  2. Norėdami tapti geriausiais prie stalo teniso stalo stojusiais žaidėjais, turite sugebėti greitai pakeisti poziciją ir išlaikyti pusiausvyrą. Tad kuo dažniau žaisite, tuo geresnę pusiausvyrą turėsite.
  3. Palyginus nedideli stalo teniso stalo matmenys ir spartus žaidimo ritmas skatina didžiųjų ir mažųjų raumenų įsitraukimą į veiklą ir tokiu būdu gerina refleksus.
  4. Nugaros skausmai, patemptos čiurnos, sąnarių skausmai. Visai tai galima pamiršti, stalo teniso rakete bandant atmušti kamuoliuką. Mat, žaidžiant šį žaidimą sąnariai nepatiria didelės apkrovos. Dėl to stalo tenisas gali tapti malonia terapija, padedančia sustiprinti rankas ir kojas.
  5. Sekdami stalo teniso kamuoliuką, planuodami atmušimo strategijas ir mėgindami numatyti priešininko mušimus, skatinate veikti kelias smegenų sritis (smegenų žievę ir hipokampą). Žaidimo metu stimuliuojama smegenų žievė yra atsakinga už strateginį mąstymą, o hipokampas – už geresnį naujų dalykų įsiminimą. Kitaip tariant, šis žaidimas padeda išlaikyti aštrų protą.

Stalo teniso stalai ir tinkleliai

Pingpongu pramintas stalo tenisas neįsivaizduojamas be šiam žaidimui pritaikyto stalo. Priklausomai nuo medžiagų, iš kurių yra pagamintas stalo teniso stalas, jį galima naudoti tiek atviroje erdvėje, tiek po stogu. Tiek vidaus, tiek lauko stalo teniso stalas gali būti stacionarus arba turėti kompaktiškus ratukus, užtikrinančius patogų transportavimą. Stalo teniso stalas yra nieko vertas be stalo teniso tinklelio. Nors pastarasis yra visose stalo tenisų stalų komplektacijose, laikui bėgant gali susidėvėti. Dėl to inSPORTline.lt specialistai be aukštos kokybės stalo teniso stalų yra paruošę ir kokybiškų stalo teniso tinklelių pasiūlymų.

Stalo teniso raketės ir kamuoliukai

Išsirinkus labiausiai lūkesčius atitinkantį vidaus ar lauko stalo teniso stalą, kitas žingsnis – geriausios stalo teniso raketės paieškos. Vos tik pradėjus žaisti stalo tenisą, nuspręsti kuri stalo teniso raketė geriausia, užduotis ne iš lengvųjų. Skirtingų stalo teniso rakečių rinkinys gali būti vienas iš būdų lengviau atrasti geriausią pasirinkimą. Visgi, labai dažnai pradedantieji renkasi įgudusių žaidėjų mėgstamas profesionalias stalo teniso raketes. Tam, kad labiausiai patikusią raketę galėtumėte naudoti ilgą laiką, pasirūpinkite stalo teniso raketės dėklu, užtikrinančiu apsaugą ir patogų transportavimą.

Kai geriausios stalo teniso raketės jau guli prekių krepšelyje, verta nepamiršti į jį įtraukti ir stalo teniso kamuoliukų. Pastarųjų pasirinkimą palengvina žymėjimas žvaigždutėmis. 1 žvaigždute pažymėti stalo teniso kamuoliukai tiks laisvalaikio žaidimui, 2-3 žvaigždučių – treniruotėms ir stalo teniso turnyrams.

Stalo teniso prekės gera kaina

Draugai ar artimieji užkrėtė stalo tenisu, o gal patys nusprendėte juos sužavėti šiuo žaidimu? Ieškote, kur galėtumėte stalo teniso stalą, raketes ar kamuoliukus įsigyti už patrauklią kainą? Pataikėte ten, kur reikia. inSPORTline asortimente rasite vidaus ir lauko stalo teniso stalų, laisvalaikiui ir treniruotėms tinkančių stalo teniso kamuoliukų ir profesionalių stalo teniso rakečių. Nors stalo teniso stalas kaina gerokai nustelbia likusius reikmenis, jį įsigiję žaidimo teikiamais malonumais džiaugsitės ne vienus metus. Kelių mygtukų paspaudimu įsigiję stalo teniso stalą, raketes ir kamuoliukus internetu ar fizinėse mūsų parduotuvėse Kaune ir Vilniuje, galite būti tikri, kad neteks rūpintis jų gabenimu namo. Visas prekes pristatysime jums į namus. Tad, nesukdami galvos dėl papildomų rūpesčių, peržvelkite inSPOTline, Cornilleau, Joola ir kitų prekių ženklų pasiūlymus ir griebkite labiausiai patikusį stalo teniso stalą, raketes ar kamuoliukus už geriausią kainą. Tegul niekas nevaržo jūsų žaidimo malonumo.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta