Filtruoti:
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas

Indai

Indai Easy Camp: Kompaktiškas virdulys Easy Camp, 0.9L
 • Išpardavimas!
 • -2,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Indai

Kompaktiškas virdulys Easy Camp, 0.9L

12,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
14,99 €
Pristatysime iki: 2024-04-16
Indai Easy Camp: Indų rinkinys Easy Camp Storm Cooker
 • Išpardavimas!
 • -6,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Indai

Indų rinkinys Easy Camp Storm Cooker

34,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-31 iki:
40,99 €
Pristatysime iki: 2024-04-16
Indai Outwell: Susitraukiantis kiaurasamtis Outwell
 • Išpardavimas!
 • -1,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Indai

Susitraukiantis kiaurasamtis Outwell

10,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-31 iki:
11,99 €
Pristatysime iki: 2024-04-16
Indai Muurikka: Keptuvė Muurikka Paella 50cm
 • Išpardavimas!
 • -6,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Indai

Keptuvė Muurikka Paella 50cm

43,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-01-01 iki:
49,99 €
Pristatysime iki: 2024-04-16
Indai FoxOutdoor: Arbatinukas FoxOutdoor, 950ml
 • Išpardavimas!
 • -2,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Indai

Arbatinukas FoxOutdoor, 950ml

10,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-01-01 iki:
12,99 €
Pristatysime iki: 2024-04-16

Turistiniai indai

Stovyklavimas gamtoje dažnai neatsiejamas nuo maisto gaminimo ant laužo ar turistinės viryklės. Ir nors atrodytų, kad pagriebus puodą ar arbatinį nuo namų viryklės, lengvai išsisuksime gaminant maistą gamtoje, realybė neretai pasirodo kitokia. Įprasti puodai, keptuvės ar arbatinukai dažniausiai neatlaiko išbandymų gamtoje ir į namų virtuvę po kaitinimo ant laužo net negrįžta. Tam, kad po išvykos į gamtą nereikėtų namo parsivežti deformuotų indų, jau kuris laikas prie stovyklavimo prekių šmėžuoja ir turistiniai indai.

Turistiniai indai gamtoje pranašesni už įprastus

Indai stovyklavimui nuo kasdien naudojamų skiriasi tuo, kad turistiniai indai yra pritaikyti kaitinimui ant laužo. Tai reiškia, kad tokie puodai, keptuvės ar virdulys yra atsparesni kaitriai laužo liepsnai, mažiau deformuojasi. Stovyklavimo indai gali būti naudojami tiek ruošiant maistą ant laužo, tiek naudojantis turistine virykle. Laužui pritaikyti turistiniai puodai pasižymi neskilinėjančia danga, karščiui atspariomis rankenomis ir dangčiais.

Turistiniai indai gaminami iš aliuminio, nerūdijančio plieno arba ketaus. Iš ketaus ir nerūdijančio plieno pagaminti indai ir turistinių indų rinkiniai yra ypač patvarūs, atsparūs korozijai. Ketaus puodai mažiau aprūksta. Ieškantiems lengvesnės ir pigesnės alternatyvos patartina išbandyti iš aliuminio pagamintus indus. Jie ypač pravers, jei į stovyklavietę išsiruošiama ne automobiliu, o pėsčiomis.

Turistiniai puodai ir katiliukai

Stovyklavimo indai pasižymi ne tik medžiagų, iš kurių yra gaminami, bet ir dydžių įvairove. Nors indų dydžio pasirinkimą dažniausiai lemia tai, kiek žmonių ketinama pamaitinti, esama ir kitokių veiksnių, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.

 • Kaip keliausite? Dideli turistiniai puodai, keptuvės, katiliukai ar virduliai keliaujant pėsčiomis gali sukelti nepatogumų, kurių nepajusite į gamtą leidęsi automobiliu. Jie ne tik užims daug vietos, bet ir kaip reikiant pasunkins turistinę kuprinę.

 • Kur gaminsite maistą? Nusprendus maistą ruošti ant laužo, indų dydis nėra svarbus, nes galite susikurti jums reikiamo dydžio laužavietę. Kiek kitokia situacija yra tuomet, kai į gamtą pasiimate turistines virykles. Tuomet turistiniai indai turėtų būti pritaikyti degiklio dydžiui. Pasirinkus už degiklį mažesnius turistinius puodus ar virdulius, didžiąją dalį energijos išnaudosite veltui ir greičiau ištuštinsite dujų balionėlį. Kai turistiniai indai, lyginant su degikliu, yra kur kas didesni, daug ilgiau užtrunka paruošti maistą, nes indai kaista netolygiai.

Turistinių indų rinkiniai

Žvejojant, stovyklaujant ar tiesiog gaminant maistą sode, turistinių indų rinkinys yra tai be ko negalima apsieiti. Labiausiai kiekvieno norus ir poreikius atitinkantis turistinių indų komplektas gali būti sudarytas iš kelių skirtingų geriausiomis savybėmis pasižyminčių, skirtingais prekių ženklais pažymėtų puodų, keptuvių ir virdulių. Visgi siekiantis sutaupyti tiek vietos, tiek pinigų rekomenduojame išbandyti tokių prekių ženklų, kaip Cattara, Petromax ar Easy Camp turistinių indų rinkinius. Stovyklavimo indų komplektai yra labai įvairialypiai. Juos sudaro ne tik skirtingų dydžių puodai ar keptuvės. Mūsų parduotuvėje rasite tokių turistinių indų rinkinių, į kuriuos įeina keli puodai, keptuvė ir virdulys. Įsigykite turistinių indų komplektą ir būkite pasirengę įvairių kulinarinių šedevrų gaminimui gamtoje. 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta