Žvejyba

Žūklės prekės internetu

Žvejyba, ko gero, vienas labiausiai kantrybę ugdančių užsiėmimų, kuriam netrukdo nei amžius nei metų laikas. Ši vienus raminanti, kitiems azartą kelianti veikla neretai tampa ne tik smagiu laisvalaikio užsiėmimu, bet ir gyvenimo būdu. Nepaisant to, ar meškeriojama vieną kartą per metus, ar kelis kartus per savaitę, tiek vieniems, tiek kitiems žvejams pagautas laimikis atneša nemažai laimės. Juk daug smaigiau iš žvejybos grįžti su viena kita, kad ir nedidele žuvimi, negu tuščiomis. Tam, jog žūklė būtų sėkminga ir svajonių žuvį ar žuvį rekordininkę būtų lengviau pagauti, reikalingi kokybiški žūklės reikmenys. Jų gausa ir plačios pasirinkimo galimybės patenkins ir pradedančiojo žvejo, ir žvejo profesionalo norus. Tik turėdami visus būtiniausius žvejybos reikmenis galite tikėtis aplinkinius nustebinti savo laimikiu.

Būtiniausi žvejybos reikmenys

Kad meškerės, valai, ritės ir kabliukai yra tie reikmenys, be kurių kiekvienas save gerbiantis žvejys nežengia iš namų, tikriausiai, neverta nė ginčytis. Kad ir kur, ir ką gaudytų žvejys, be šių žvejybos reikmenų jis kaip be rankų. Atsižvelgiant į tai, jog kiekvienas žūklės mėgėjas skiriasi taikomais gaudymo metodais, pagrindiniai žvejybos reikmenys savo gausa stebina ne vieną pradedantįjį. Klausimas, kaip išsirinkti tinkamiausią meškerę, valą ar ritę, iškyla net ir tiems, kurie jau kartą kitą buvo užmetę meškeres. Tokiu atveju įvairūs atsiliepimai apie žvejybos reikmenis ir patarimai, kokiais kriterijais vadovautis renkantis, yra nepamainoma pagalba.

Kai pagrindiniai žūklės reikmenys po ranka, vertėtų pagalvoti apie kitus būtiniausius žvejybos reikmenis, be kurių bus sunku apsieiti. Į šį sąrašą patenka stovai meškerėms ir meškerių laikikliai, jaukai, šėryklos ir svareliai, graibštai ir sieteliai. Pastarieji žvejybos reikmenys palengvins procesą ir suteiks daugiau malonumo žvejojant. Tad meškeriojant daug ir / ar dažnai nepasigailėsite jais papildę turimus žūklės reikmenis.

Papildomi žūklės reikmenys

Užkibus pirmajai žuviai ir sėkmingai ją ištraukus į krantą, kyla azartas pagauti dar didesnę, plėšresnę žuvį ir / ar kuo daugiau jų parsivežti namo. Jei tam azartui pavyksta atsispirti ir žvejyba lieka tik vienkartiniu užsiėmimu, apie papildomus reikmenis žvejybai vargu ar verta galvoti. Visgi žvejybai tapus nepamainomu hobiu, kalba visai kita. Aksesuarai meškerėms ir ritėms, kibimo indikatoriai, echolotai ir sonarai, įvairūs dėklai ir dėžutės, kibirai tuomet vis dažniau patenka į akiratį. O kur dar karučiai, svarstyklės ir kiti priedai, patraukiantys užkietėjusių žvejų dėmesį.

Kad tokie žūklės reikmenys, kaip dėklai meškerėms, jaukui, ritėms ir panašiems atributams, leidžia patogiau keliauti į žvejybą, neužginčys nė vienas. Dėlto jie vis dažniau papildo žvejų mėgėjų arsenalą. Kibimo indikatoriai, echolotai ir sonarai kai kuriems gali pasirodyti esantys sudėtingi mechanizmai, tačiau tai netiesa. Šie nedidelio dydžio aparatai nereikalauja daug papildomų žinių. Jais paprasta naudotis. Vietos tokie aparatai užima tikrai ne daugiau negu kiti žūklės reikmenys. Dėlto jie dažnai atsiranda ne tik profesionalų, bet mėgėjų žvejybiniuose krepšiuose.

Žūklės prekės skirtingiems metų laikams

Žvejyba yra vienas iš keleto užsiėmimų, kuriems netrukdo metų laikas. Tad net ir spaudžiant šaltukui, šios veiklos mėgėjai ir profesionalūs žvejai traukia išbandyti savo jėgas. Jiems netrukdo ne tik metų laikas, bet ir paros metas. Nepaisant to, tokiai žūklei reikalingi specialūs žvejybos reikmenys, atlaikantys ekstremalias sąlygas, pavyzdžiui, poledinės žūklės reikmenys. Vandens nesugeriantis, neapšąlantis valas, kurį nesunku pastebėti ant sniego yra viena iš tokių žūklės prekių, kuriomis svarbu apsirūpinti mėgstantiems meškerioti šaltuoju metų laiku. Jei mėgstate naktinę žvejybą ir naudojatės sonarais ir echolotais, verta pagalvoti apie šviečiančius jų dangtelius, leidžiančius nepamesti šių prietaisų iš akių. LED diodais aprūpinti dangteliai pravers ne tik naktinėje žvejyboje, bet ir lyjant ar esant rūkui. Tad daugiau nereikės dejuoti dėl nepalankių oro sąlygų, neleidžiančių panaudoti aptartus prietaisus.

Žvejybos reikmenys: kaina prieinama visiems

Ne vienas meškeriotojas sutiks, kad žvejybos reikmenys savo kaina kartais gali nemenkai paploninti piniginę. Tokiu atveju, žvejybos reikmenys internetu yra puikus sprendimas ne tik taupantiems laiką, bet ir ieškantiems, kur siūlomi pigūs žūklės reikmenys. inSPORTline.lt leis surasti abu. Akcija, išpardavimas ar nuolaida, taikoma žūklės prekėms, paskatins kaip reikiant atnaujinti turimą amuniciją nepermokant už kokybiškas prekes. O jei ir tuomet kaina atrodys sunkiai įkandama, žvejybos prekės išsimokėtinai taps geriausiu jūsų pasirinkimu.

Aukštos kokybės meškerės, valai ir ritės bei kiti žūklės reikmenys, pažymėti žinomais prekių ženklais, tokiais kaip ZFish, Filfishing, Shimano ir kt., laukia jūsų tiek internetinėje mūsų parduotuvėje inSPORTline.lt, tiek fizinėse parduotuvėse Kaune ir Vilniuje. Platus žvejybos prekių asortimentas užtikrins, kad apsirūpinti visais reikiamais atributais nuo nulio galės tiek pradedantysis, ar mėgėjas, tiek profesionalus žvejys. Dugninės, spiningo ir kitos meškerės, pinti, fluorokarboniniai, monofilamentiniai valai, kokybiškos ritės, echolotai ir sonarai – tai ir dar daugiau laukia jūsų, užsukus į mūsų parduotuves. Negaiškite laiko blaškydamiesi po parduotuves. Apsilankykite inSPORTline.lt ir apsirūpinkite visa reikiama įranga vienoje vietoje.

 

Filtruoti:
Kategorijos
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas
Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame 24 mėn. garantiją (fiziniams klientams), atliekame techninę priežiūrą, montuojame.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta