Batutai

Batutai ir jų priedai internetu

Išvilioti vaikus į lauką daug paprasčiau, kai kieme stovi batutas su tinklu (arba be jo). Mažieji nenuoramos ir daug laiko sėdint praleidžiantys vyresnėliai vos pabandę šią pramogą nelieka abejingi, o kai kuriuos net tampa sunku nukrapštyti nuo batuto. Batutas namuose paskatina daugiau laiko gryname ore praleisti ir pajudėti ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Pastarieji, prisėdę ant šoklaus paviršiaus, besilinksminančių stebėjimui, ilgai nenusėdi vietoje. Iš inercijos pradėję judėti jie nejučiomis patys tampa batutų mėgėjais. Tad, jei vis dar abejojate ar batutas yra tinkamas pirkinys jūsų namams, galime jus patikinti, jog ne tik vaikiškas mažas batutas, bet ir dideli batutai prisideda prie laimingesnio ir sveikesnio šeimos gyvenimo.

Batutų privalumai

Vien tai, kad batutai paskatina įvairaus amžiaus žmones daugiau laiko praleisti lauke ir aktyviai judėti yra nemažas šios pramogos privalumas. Apie fizinės formos, širdies ir kraujagyslių sistemos gerinimą, stipresnę imuninę sistemą, greitesnę medžiagų apykaitą bei aštresnį protą, turint batutą namuose, tikriausiai net ne verta kartotis. Visgi pliusų, kurių turi tiek dideli, tiek mini batutai, yra kur kas daugiau.

 

  • Lauko batutai – efektyvus įrankis kovoje su depresija, nerimu ar stresu. Niekam ne paslaptis, kad aktyvi veikla gryname ore gali pakelti nuotaiką. Ne išimtis ir šokinėjimas ant batuto. Šios veiklos metu smegenyse yra gaminami endorfinai ir serotinas, už gerą nuotaiką atsakingi hormonai, kurie padeda nugalėti nerimą ir stresą. Pakartotinis raumenų įtempimas ir atleidimas, kuris vyksta šokinėjant ant batuto, pagreitina šių hormonų gamybą smegenyse.

  • Batutai vaikams ir suaugusiems padeda pagerinti laikyseną ir pusiausvyrą, stiprina kaulus. Aktyvi ir reguliari veikla ant batuto padeda didinti kaulų tankį, stiprinti sąnarius, sausgysles ir raiščius. Dėl to sumažinama artrito bei osteoporozės tikimybė.

  • NASA tyrimų duomenimis batutai padeda efektyviau deginti kalorijas, nesukuriant papildomos apkrovos sąnariams ir raiščiams. 10 min šokinėjimo ant batuto prilygsta 30 min bėgimui. O žinant tai, kad batutai buvo naudojami NASA astronautų mokymuose, bandant atkartoti nuolatinį šokinėjimą nulinės gravitacijos skrydžiuose, tiek vaikiški batutai, tiek dideli batutai suspindi kitomis spalvomis.

  • Batutas namuose = geresnė rega. Reguliarus šokinėjimas ant batuto gali padėti sustiprinti akių raumenis ir nervus bei paskatinti akių lęšių formos ir funkcijos atkūrimą. Paprasčiau tariant, šokinėjant akys nuolat prisitaiko prie skirtingų regėjimo laukų, o tai stimuliuoja regėjimo receptorius ir stiprina akių raumenis, atsakingus už objektų sekimą.

  • Batutai – priemonė prieš vėžį. Šokinėjimas ant batuto sustiprina natūralų imuninės sistemos gebėjimą aptikti ir sunaikinti vėžines ląsteles. Vos 2 minutės šios veiklos patrigubina baltųjų kraujo kūnelių kiekį kraujyje. Toks padidėjęs jų kiekis išlieka valandą po to, kai nustojama aktyviai mankštintis ant batuto.

Batutų trūkumai

Internetinėje erdvėje tikriausiai ne vienam teko matyti vaizdelių ar skaityti straipsnių, kai dideli batutai tampa dar didesnių traumų priežastimi. Neretai tokie socialiniuose tinkluose matyti nelaimingi atsitikimai atbaido nuo bet kokios minties ar kalbos apie batutą namuose bei pramogas ant jo. Ypač tuomet, kai batutas tampa mažų vaikų įnoris. Dar viena iš priežasčių, kodėl batutai su tinklu ar be jo neatsiranda kiekviename kieme, yra tai, kad net ir mažas batutas užima nemažai vietos. O kur dar jo surinkimas ir išrinkimas pasibaigus sezonui, eksterjero darkymas bei papildomas vargas prižiūrint veją. Nors trukumų išties nemažai, visgi nevertėtų nieko nelaukiant visiems laikams išsižadėti batutų. Įvairūs batutų modeliai, dalys ir priedai gali padėti eliminuoti anksčiau minėtus trūkumus ir nevaržomai mėgautis teikiamais privalumais.

Batutai su tinklu bei į žemę įleidžiami batutai padeda kur kas sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką, nes apsaugo nuo kritimų iš aukštai. Laiku keičiamos spyruoklės, šokinėjimo pagrindas, spyruoklių apsauga bei kitos batutų dalys leidžia išlaikyti aukštą lauko batutų kokybę. O tokie batutų priedai, kaip batuto uždangalas ar kopėtėlės batutui ne tik palengvina jų priežiūrą, bet ir užtikrina saugumą.

Nelaimingų atsitikimų tikimybė bus mažesnė ir tada, kai vaikams uždrausite atlikti įvairius triukus ir salto, ypač tais atvejais, kai ant batuto vienu metu šokinėja keli asmenys. Jokiais būdais neleiskite vaikams lysti po batutu, kai kas nors juo naudojasi. Bet visų svarbiausia, kad lauko batutas būtų pastatytas atviroje erdvėje, kur medžių šakos, laidai ar panašūs elementai neatsirastų judėjimo trajektorijoje. Kitaip tariant, netrukdytų šokinėti.

Geriausi batutai internetu

Nesvarbu, ar pirkinių sąraše atsirado batutas vaikams, fitneso batutas ar lauko batutas, išsirinkti tą vienintelį ne taip jau paprasta. Dėl to patartina įvertinti kelis kriterijus, padėsiančius atrasti geriausią pasirinkimą.

  • Batuto skersmuo ir leistina apkrova. Kuo didesnis bus batutas, tuo daugiau žmonių vienu metu galės juo naudotis. Nepaisant to, lauko batutai, kurių skersmuo 4 metrai ir daugiau, toli gražu tiks ne kiekvienam kiemui. Dėl to, apsisprendę dėl tinkamo dydžio, patikrinkite kokią apkrovą batutas atlaiko. Taip galėsite būti tikri, kad net ir ant mažesnio batuto nevaržomai galės šokinėti keli jūsų vaikai.

  • Batutas su tinklu ar be tinko. Batutai gali būti su vidiniu arba išoriniu tinklu. Vidinis tinklas atskiria šokinėjimo pagrindą nuo spyruoklių, todėl šokinėjimo metu nerizikuojama susižaloti, užšokus ant jų. Batutai su išoriniu tinklu apima ir spyruokles, todėl jiems būtina spyruoklių apsauga. Jei batutai be tinko labiau sužavėjo savo kokybe ar kaina, apsauginį tinklą visuomet galima nusipirkti atskirai.

  • Batuto paskirtis. Jei planuojate naująjį pirkinį naudoti vien tik sportui, o ne laisvalaikiui, vietoj didelio lauko batuto, vertėtų pamąstyti apie fitneso batuto įsigijimą. Mini batutas ne tik užims mažiau vietos, bet ir suteiks daugiau sporto pasiekimams svarbių funkcijų.

 

Nusprendėte įsigyti batutą internetu? Užsukę į inSPORTline elektroninę parduotuvę, neprašausite. Čia jūsų laukia geriausi Berg, inSPORTline, Spartan ir kitų prekių ženklų batutai. Dažnai taikomi išpardavimai leis geidžiamiausią batutą įsigyti su didele akcija. Patrauklios batutų kainos nenuskriaus jūsų piniginės, tad nelaukite ir užsukite apsidairyti į mūsų fizines parduotuves Kaune ir Vilniuje.

 

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta