Elektriniai paspirtukai

Elektriniai paspirtukai suaugusiems ir vaikams

Madinga, greita, patogi ir patikima transporto priemonė – elektrinis paspirtukas – jau spėjo pavergti ne vien jaunimo, bet ir vyresnio amžiaus žmonių širdis. Jei tik oras nesubjuręs, paspirtukininkai, regis, valdo visą miestą. Kas įsigijęs naujutėlaitį elektrinį paspirtuką, o kas išsinuomavęs gyvenimo mačiusį, rieda gatvėmis, palikdami blogą nuotaiką ir rūpesčius užnugaryje. Tiek vaikams tiek suaugusiems pasivažinėjimas elektriniais paspirtukais yra smagi pramoga. Juolab, kad nepamainomas tiek judriame mieste ir tiek ramiame kurorte elektrinis paspirtukas leidžia pamiršti atrodo niekada nesibaigiančias automobilių spūstis ir stilingai pasiekti kelionės tikslą.

Su šia transporto priemone aktyvus laisvalaikis įgauna naujų spalvų. Jums nebereikia galvoti kur paliksite elektrinį paspirtuką, pasiekę kelionės tikslą ar ką darysite, jei užklups netikėtos oro permainos. Paprastas sulankstymo mechanizmas ir kompaktiškas elektrinio paspirtuko dizainas leis jį pasiimti su savimi tiek į autobusą ar troleibusą (jau nekalbant apie automobilį), tiek įsinešti į auditoriją, biurą, kavinę ir panašias vietas. Tarp daugybės skirtingų modelių tikrai atsiras tas, kuriuo nenorėsite nustoti važinėtis. Teliks įvertinti, ar nepriekaištingas dizainas, slepia tokią pat nepriekaištingą elektrinio paspirtuko kokybę.

​Elektrinių paspirtukų kategorijos

Platų elektrinių paspirtukų asortimentą nulemia ne tik dizainų gausa, bet ir elektrinių paspirtukų klasės. Jų išskiriamos trys:

 • Biudžetiniai elektriniai paspirtukai skirti minimaliems rekreaciniams ir baziniams poreikiams. Jie puikiai tiks ieškantiems transporto priemonės smagiems pasivažinėjimams parke ar kelionėms į darbą, mokyklą, universitetą.
 • Keliautojo klasės elektriniai paspirtukai yra galingesni ir gali įveikti ilgesnį atstumą. Tai didžiausiai šios transporto priemonės kategorija, kuri pagal kainą ir savybes skirstoma į dar tris smulkesnes grupes: biudžetinio keliautojo, vidutinės klasės keliauto ir „premium“ keliautojo elektrinius paspirtukus. Skirtumą tarp skirtingų kategorijų paspirtukų geriausiai galima įvertinti važiuojant nelygiu keliu, kuriame pasitaiko viena kita įkalnė ir nuokalnė.
 • „Performance“ klasės elektriniai paspirtukai yra aktyvaus laisvalaikio mėgėjų numylėtiniai. Šie paspirtukai išvysto didelį greitį ir be vargo įveikia ilgas distancijas. Jie, kaip ir keliautojo klasės elektriniai paspirtukai, pasižymi itin geromis akceleracijos ir amortizacijos savybėmis.

Elektriniai paspirtukai: kaip neapsirikti renkantis?

Neatsispyrus elektrinių paspirtukų žavesiui, svarbu įvertinti ne tik jų praktiškumą ir dizaino sprendimus. Prieš renkantis naują transporto priemonę pravartu užduoti sau kelis klausimus, kurie vėliau padės įvertinti elektrinio paspirtuko tinkamumą:

 1. Kaip dažnai naudosite elektrinį paspirtuką?
 2. Kokį atstumą elektriniu paspirtuku ketinate įveikti kelionės metu?
 3. Kokiais keliais ketinate važinėtis (akmenuotais, nelygiais, asfaltuotais)?
 4. Ar jums aktualus sulankstomas elektrinis paspirtukas?

Elektriniai paspirtukai: pasirinkimą lemiančios charakteristikos

Kai abstraktus reikiamo modelio paveikslas nusipieštas, vertėtų labiau pasidomėti į akį kritusių elektrinių paspirtukų charakteristikomis, tokiomis kaip:

 • Baterijos įkrovimo laikas. Elektrinių paspirtukų įkrovimo laikas svyruoja nuo 2 iki 10 valandų. Tad jei ketinate kone kasdien naudoti elektrinį paspirtuką, važiuodami juo į darbą, paskaitas ar pamokas, turėtumėte atsižvelgti per kiek valandų baterija yra pilnai įkraunama.
 • Vienu įkrovimu įveikiamas atstumas. Tam, kad netektų patirti diskomforto, kai išsikrovus elektriniam paspirtukui tenka sustoti taip ir nepasiekus savo kelionės tikslo, ypač svarbu pasidomėti, kaip toli jis gali nuvažiuoti vienu įkrovimu. Gamintojo nurodomas atstumas yra preliminarus, skaičiuojamas esant idealioms sąlygoms, kurios ne visada pasitaiko kelionėje. Dėlto rinkdamiesi elektrinį paspirtuką, turėkite omenyje, jog realiai su juo nuvažiuosite maždaug iki 30 proc. mažesnį atstumą negu yra nurodomos gaminio specifikacijoje.
 • Galia ir greitis. Elektrinio paspirtuko galia yra ypač aktuali tiems, kurių kelyje yra nelygumų, aukštesnių įkalnių ar kalvelių. Jei jūsų numatomas maršrutas veda lygiais, asfaltuotais keliais, jums pakaks 250 W galios motorą turinčio elektrinio paspirtuko. Priešingu atveju, geriau rinktis iš 350-500 W galios elektrinių paspirtukų. Kad ir kokio galingumo būtų pasirinkta transporto priemonė, 25 km/h greitis yra įprastas tiek brangesniems, tiek pigesniems elektriniams paspirtukams. Nepaisant to, rinkoje yra daug modelių, kurie gali išvystyti kur kas didesnį greitį.
 • Maksimali apkrova arba maksimalus naudotojo svoris. Griaudami mitą, kad paspirtukas yra tik vaikams ir skatindami žmones išbandyti šią alternatyvią transporto priemonę, gamintojai stengiasi sukurti kuo didesnį svorį atlaikančius elektrinius paspirtukus. Dauguma rinkoje esančių elektrinių paspirtukų suaugusiems atlaiko nuo 100 iki 200 kg svorį. Dėl to jais patogu važiuoti įvairaus kūno sudėjimo asmenims bei smagu dalintis su šeimos nariais.
 • Ratai. Elektrinio paspirtuko ratų dydis yra ne ką mažiau svarbus negu visi prieš tai išvardinti aspektai. Nuo jo priklauso transporto priemonės stabilumas. Rinkoje esančių elektrinių paspirtukų ratų dydžiai svyruoja nuo kiek daugiau negu 10 cm (4 colių) iki maždaug 30.5 cm (12 colių). Nors didesnius ratus turintis elektrinis paspirtukas leidžia važiuoti lengviau ir greičiau, jis sveria daugiau ir ne visuomet turi sulankstymo funkciją. Specialistai teigia, kad optimaliausias pasirinkimas yra maždaug 20-25 cm (8-10 colių) dydžio ratus turintys elektriniai paspirtukai, užtikrinantys transporto priemonės kompaktiškumą.
 • Pakaba. Jei planuojamame maršrute nusimato duobėto ar nelygaus kelio atkarpa, pravartu atkreipti dėmesį į elektrinio paspirtuko pakabą. Pastaroji dažniausiai būna guminė, spyruoklinė arba hidraulinė. Tam, kad važiavimas būtų minkštas ir komfortiškas, patartina žvalgytis į spyruoklinės ir hidraulinės pakabos technologijas naudojančius elektrinius paspirtukus.
 • Stabdžių sistema. Elektrinio paspirtuko stabdžiai lygiai tokie pat svarbūs, kaip ir jo išvystomas greitis. Jų kokybė, nesvarbu ar tai būtų mechaniniai ar elektriniai stabdžiai, vertinama pagal stabdymo kelią. Važinėjant 25 km/h greičiu, stabdymo kelias turėtų būti maždaug 3-6 metrai.

Elektrinių paspirtukų funkcijos

Iškeitus automobilį, dviratį ar viešąjį transportą į elektrinį paspirtuką, norisi kad pastarasis pasižymėtų aukštu funkcionalumo lygiu ir užtikrintų malonias keliones. Atsižvelgdami į tai, gamintojai stengiasi šias transporto priemones aprūpinti patogiomis ir naudingomis funkcijomis. Dėl to dauguma elektrinių paspirtukų turi apšvietimą tam, kad kelionės tamsiuoju paros metu būtų saugesnės. Patogus ekranas, įtaisytas kai kurių elektrinių paspirtukų modeliuose, leidžia stebėti tokius svarbius rodiklius, kaip išvystytas greitis, nuvažiuotas atstumas, baterijos įkrovos lygis. Išmaniuosius elektrinius paspirtukus galima valdyti pasitelkus mobilųjį telefoną, kuris atveria dar daugiau naudojimo galimybių.

Elektriniai paspirtukai internetu – pigesnės alternatyvos

Pirkti elektrinį paspirtuką internetu patogu, nes perskaičius atsiliepimus apie elektrinius paspirtukus, geidžiamiausias modelis pasiekiamas kelių mygtukų paspaudimu. Užsukus į inSPORTline.lt parduotuvę, prieš akis atsiveria gausus prekių asortimentas. Dėlto pas mus visada surasite pigesnių elektrinių paspirtukų alternatyvų.

Sužavėjo elektrinio paspirtuko kompaktiškumas ir stilingas keliavimo būdas, bet galvojate, kad ši transporto priemonė ne jūsų kišenei? Užsukite į mūsų internetinę parduotuvę insportline.lt arba aplankykite mus parduotuvėje Vilniuje ar Kaune ir „pagaukite“ elektrinimas paspirtukams dažnai taikomą akciją. Jei patikusio elektrinio paspirtuko kaina vis vien nedžiugina, įsigykite jį išsimokėtinai. Negaiškite brangaus savo laiko, dairydamiesi po fizines parduotuves. Patikusį elektrinį paspirtuką įsigykite internetu, o mes jį pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Pas mus galite rinktis iš tokių prekių ženklų, kaip Joyor, MA-MI, W-TEC, City Bosss ir daugelio kitų. Siūlome platų elektrinių paspirtukų dizainų pasirinkimą. Tad tinkamiausią modelį ras tiek ieškantys moderniai atrodančių elektrinių paspirtukų, tiek elektrinių paspirtukų su sėdyne ar dviratį primenančių paspirtukų.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta