Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas

Palapinės

Palapinės Easy Camp: Paplūdimio palapinė Easy Camp Bay
 • Išpardavimas!
 • -1,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Paplūdimio palapinė Easy Camp Bay

22,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
23,99 €
Pristatysime iki: 2024-05-27
Palapinės Easy Camp: Paplūdimio palapinė Easy Camp Shell
 • Išpardavimas!
 • -3,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Paplūdimio palapinė Easy Camp Shell

53,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
56,99 €
Pristatysime iki: 2024-05-27
Palapinės High Peak: Palapinė High Peak Kalmar 2, mėlyna, 10302
 • Išpardavimas!
 • -6,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Palapinė High Peak Kalmar 2, mėlyna, 10302

115,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
121,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-27
Palapinės Nils Camp: Sulankstoma paplūdimio palapinė Nils Camp NC3142 raudona-pilka
 • Išpardavimas!
 • -2,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Sulankstoma paplūdimio palapinė Nils Camp NC3142 raudona-pilka

19,99 €
Akcija vyksta nuo: 2023-01-01 iki:
21,99 €
Pristatysime iki: 2024-05-27
Palapinės Ferrino: Palapinė Ferrino Skyline 3 Alu
 • Išpardavimas!
 • -106,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Palapinė Ferrino Skyline 3 Alu

214,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
320,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-27
Palapinės Outwell: Palapinė Outwell Dash 5, 2022
 • Išpardavimas!
 • -53,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Palapinė Outwell Dash 5, 2022

373,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
426,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-27
Palapinės Outwell: Palapinė Outwell Cloud 3, 2022
 • Išpardavimas!
 • -24,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Palapinė Outwell Cloud 3, 2022

163,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
187,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-27
Palapinės Highlander: Palapinė Highlander Blackthorn 2
 • Išpardavimas!
 • -37,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Palapinė Highlander Blackthorn 2

130,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
167,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-27
Palapinės Outwell: Palapinė Outwell Drive-Away Awning Newburg 260
 • Išpardavimas!
 • -92,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Palapinė Outwell Drive-Away Awning Newburg 260

646,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
738,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-27
Palapinės Outwell: Palapinė Outwell Drive-Away Awning Newburg 160
 • Išpardavimas!
 • -76,00 €
Pristatysime per 1-2 d.d.
Palapinės

Palapinė Outwell Drive-Away Awning Newburg 160

527,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-12-01 iki:
603,00 €
Pristatysime iki: 2024-05-27

Geriausios palapinės internetu

Žygis ar kelių dienų muzikos festivalis, stovyklavietė gamtoje ar vaikų žaidimai kieme neįsivaizduojami be saugios priebėgos – palapinės. Kokybiškos palapinės leidžia pasislėpti nuo nemalonių oro sąlygų ir susikurti namų atmosferą gamtoje. Ši turizmo prekė nevienam siejasi su draugų kompanija ir daugybe nepamirštamų akimirkų bei smagių iššūkių. Gilioje senovėje – 40 000 metų prieš Kr. – atsiradusios palapinės, rekreaciniais tikslais pradėtos naudoti ne taip ir seniai. Nepaisant to, mokslininkai yra paskaičiavę, kad stovyklaujant palapinėse vidutiniškai praleidžiama 2.5 nakties. Poilsis palapinėse žavi tiek mažuosius stovyklautojus, tiek mėgstančius poilsiauti ekstremaliomis oro sąlygomis. Juolab, kad toks laikinasis būstas gali užtikrinti komfortą tiek keliaujant vienam – vienvietės palapinės, tiek ruošiantis stovyklaujant su šeima ar didele draugų kompanija – penkiavietės arba šeimyninės palapinės.

Renkantis palapines internetu, akys raibsta nuo daugybės modelių dizainų ir spalvų. Lengvos, neperšlampamos, keturvietės, dvivietės, šeimyninės palapinės ir užuovėjos paskatina stovyklauti net ir niekad to nebandžiusius. Tam, kad poilsis gamtoje neapkarstų, svarbu kritiškai įvertinti patikusių palapinių savybes. Geriausiai poreikius atitinkanti laikinoji priebėga pastūmės daugiau laiko praleisti lauke ir užtikrins, kad turistinė palapinė taps neatskiriama išvykų kompanione.

Palapinių tipai

Pagrindiniai palapinių tipai išskiriami pagal jų paskirtį, formą ir dydį. Pagal paskirtį toks laikinas būstas grupuojamas į ekspedicines, laisvalaikio ir poilsio / stovyklavimo palapines. Ekspedicinės palapinės naudojamos stovyklavimui ekstremaliomis sąlygomis. Iš kitų jos išsiskiria tuo, kad gali būti kabinamos ant uolos arba turėti pripučiamą karkasą. Laisvalaikio palapinės pasižymi lengvu pastatymu ir erdvumu. Jos puikiai tinka žygiams bei poilsiui paplūdimyje – paplūdimio palapinė. Tuo metu stovyklavimo, ar dar kitaip, turistinės palapinės labiau koncentruojasi į komfortą, reikalingą kelių dienų išvykai. Pagal dydį palapinės skirstomos į vienvietes, dvivietes, trivietes, penkiavietes ar net šešiavietes palapines. Kuo didesnis yra šis laikinas būstas, tuo labiau linkstama jį vadinti šeimynine palapine. Palapinių forma leidžia jas grupuoti į „A“ formos palapines, sienines palapines, kupolines arba pusiau kupolines ir tunelines palapines.

Svarbiausios palapinės savybės

Kelias dienas leidžiant gamtoje, kritiškai svarbiu dalyku tampa komfortiška nakvynės vieta. Žvelgiant į platų inSPORTline palapinių asortimentą, vien iš nuotraukų apie palapinių patogumą ir tinkamumą planuojamai išvykai spręsti ne taip ir lengva. Nevienam, ypač rečiau stovyklaujančiam ar besirenkančiam pirmąją savo palapinę, techninių savybių sąrašas primena klaidų mišką. Tam, kad nereiktų aklai spėlioti, kurios palapinės geriausios, rekomenduojama atsižvelgti į 7 jų savybes:

 1. formą;

 2. dydį;

 3. svorį;

 4. medžiagą;

 5. atlaikomą kritulių kiekį;

 6. konstrukciją;

 7. papildomas komfortą užtikrinančias savybes.

Palapinės dydis ir forma

Palapinės dydis ir forma yra itin svarbus atributas, stovyklaujant didelėje grupėje ir siekiant kuo didesnio komforto. Dvivietė palapinė puikia puiks poilsiui dviese. Visgi reikėtų turėti omenyje, kad jos viduje vietos daiktams liks visai nedaug. Tad mėgstantiems į iškylą leistis su daugybe daiktų, derėtų dairytis palapinės su prieangiu, kuriame tilps atsivežtas turtas. Didesnei kompanijai ar šeimai laiką leidžiant gamtoje, reikia ir didesnės palapinės.

Didelės palapinės dažniausiai turi ne tik erdvų prieangį, bet ir kelis įėjimus arba „kambarius“. Tai ypač patogu, jei viena kompanijos dalis užuot ėjusi anksti miegoti, nori ilgiau pavakaroti prie laužo. Kelis „kambarius“ turinčios palapinės, savo forma dažnai primena tunelį. Dėl to yra vadinamos tunelinėmis. Dėl užtikrinamo erdvumo jos yra ypač mėgstamos šeimų ir didelių draugų grupių. „A“ raidės formos, šlaitinį stogą turinčios palapinės pravers, jei iškylos metu numatomas lietus. Nuožulnios sienos / stogas užtikrina, kad lietaus vanduo lengvai nubėgtų ir tokio būdu nepersigertų per audinį.

Pati populiariausia palapinių forma – kupolas. Kupolinės arba pusiau kupolinės palapinės yra lengvai pastatomos ir dėl savo konstrukcijos geba stovėti pačios. Jos lengvos, todėl tinka žygiams ir išskirtinio komforto nereikalaujančiose trumpose išvykose prie ežero. Tuo metu sieninės palapinės, vietoj kupolinėms arba pusiau kupolinėms palapinėms būdingų lankų, turi stačias sienas. Sieninės palapinės yra kur kas sunkesnės negu likusios palapinių rūšys ir labiau primena įprastinius namus. Jose galima vaikščioti atsistojus. Dėl to jos pasirenkamos ilgalaikiam stovyklavimui vienoje vietoje arba stovyklaujant su šeima.

Palapinės svoris ir medžiaga

Išsirengus į žygį, palapinę tenka temptis ant pečių. Kadangi ne jos vienos gali prireikti ilgame žygyje, norisi kad šis turistinis atributas būtų kuo lengvesnis. Dėl to žygiams renkamasi iki 2-2.5 kg sveriančios palapinės. Lengvesnės palapinės kaina dažnai yra kelis kartus didesnė negu sunkesnių modelių. Dėl to, dažniausiai iki stovyklavietės nusigaunantiems automobiliu, svoris neturėtų būti esminis geriausios palapinės rodiklis.

Kalbant apie palapinių medžiagą, pasirinkimas ne toks jau platus. Dažniausiai jos siuvamos iš nailono arba poliesterio. Iš nailono pagamintos palapinės yra lengvesnės ir ne taip greitai braižosi, o poliesterio – užtikrina geresnę apsaugą nuo lietaus. Tam, kad palapinės dugnas nepraleistų vandens, dažniausiai jis yra padengiamas poliuretanu, o siekiant, jog dugnas nesuplyštų yra naudojamas silikonas. Geriausios palapinės variantas turėtų turėti dvipusį (skirtingomis medžiagomis dengtą) dugną ir dviejų sluoksnių sienas, apsaugančias nuo kritulių ir kondensato.

Atlaikomas kritulių kiekis

Kiek kritulių gali atlaikyti palapinė, nusako atsparumas hidrostatiniam slėgiui, matuojamas milimetrais. Iki 1000 mm atsparumu krituliams pasižyminčios palapinės pravers giedromis dienomis ir smulkaus lietaus, bet neapsaugos nuo smarkesnės liūties. Tokiu dydžiu pasižyminti paplūdimio palapinė, taps puikia užuovėja ir patogia vaikų žaidimo vieta. Visgi ieškant turistinės palapinės, atsižvelgiant į Lietuvos klimatą, optimaliausiu variantu tampa ne mažesnį negu 2000 mm vandens kiekį atlaikanti palapinė. Nepaisant to, kad kuo lietui atsparesnė yra palapinė, tuo ramiau galima joje miegoti, 4000 mm ir didesniu atsparumu vandeniui pasižyminti turistinė palapinė reikalinga tik stovyklaujant ekstremaliomis sąlygomis. Laisvalaikio poilsiui užteks ir mažesnį kritulių kiekį atlaikantys laikinieji namai. Ieškodami geriausios palapinės, įsitikinkite, kad vertinate palapinės sienų, o ne dugno / grindų medžiagos atsparumą vandeniui. Mat dugno atsparumas yra kur kas didesnis.

Palapinės konstrukcija ir papildomos savybės

Suradus tobulą variantą, norisi, kad įsigyta palapinė tarnautų kuo ilgiau. Ilgą jos tarnavimo laiką nusako palapinės konstrukcija. Aliuminio lydinio vamzdelių karkasas laikomas pačiu lengviausiu ir patvariausiu. Dėl to jį turinčios palapinės net ir po daugelio surinkimų nepraras savo kokybės. Pigesnio varianto ieškantiems, verta pagalvoti apie stiklo pluošto konstrukciją. Nepaisant to, kad tokio karkaso palapinės yra pigesnės, jos yra sunkesnės ir ne tokios tvirtos.

Idealiausias turistinės palapinės variantas dažnai pasižymi ne tik išskirtiniais techniniais parametrais, bet ir turi papildomo komforto suteikiančių savybių. Tokiomis savybėmis galima laikyti jau minėtą prieangį, kuris ypač pravartus turint mažesnio dydžio palapinę, įėjimų skaičių bei ventiliacijos angas. Ventiliacijos angos turėtų nepraleisti lietaus ar sniego bei būti reguliuojamos neišlendant iš palapinės.

Pirkdami laisvalaikio ir turistines palapines internetu, lengvai palyginsite palapinių kainą ir techninius parametrus. O užsukę į inSPORTline fizines parduotuves Kaune arba Vilniuje visad sulauksite specialistų pagalbos. Pas mus galite rinktis iš High Peak, Coleman, Grand Canyon ir kitais prekių ženklais pažymėtų palapinių. Dažnai taikoma akcija palapinėms leis įsigyti geriausias palapines už mažiausią kainą. Neatidėliokite paieškų ateičiai, nes dabar yra geriausias laikas turistinės palapinės paieškoms.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta