Steperiai

Steperiai suteikia efektyvias fitneso treniruotes, kurios imituoja lipimą laiptais. Toks judėjimas yra ypač geras jūsų sveikatai. Jūs galite reguliuoti steperio pasipriešinimo lygius. Aukštesnio lygio steperiai gali matuoti jūsų širdies ritmą ir rodo įvairius treniruotės parametrus ekrane. 

Mes siūlome tiek profesionalius, tiek namų steperius inSPORTline.

Nusipirkite treniruoklį ir sportuokite reguliariai!

Kodėl rinktis inSPORTline steperį?

  • Platus pasirinkimas
  • Greitas pristatymas tiesiai iš tiekėjo
  • Aukštos kokybės steperiai testuoti pagal aukščiausius Europos standartus.

Žingsniuoklis (steperis) internetu

Dažnai ne vieną nuo sportavimo namuose sulaiko mintis apie griozdiškus, daug vietos užimančius ir brangius treniruoklius. Visgi visai nebūtina turėti didelio, tūkstančius kainuojančio treniruoklio tam, kad padailintumėte kūno linijas ir pagerintumėte savo fizinę būklę. Kompaktiškas žingsniuoklis (geriau žinomas kaip steperis) yra vienas tokių treniruoklių, kuriam vietos atrasite net ir pačiame mažiausiame kambaryje. Mini steperį netgi galėsite laikyti po lova ar spintoje. Žingsniuokis yra puikus treniruoklis sportuojant namuose. Jis nereikalauja itin didelio susitelkimo, todėl sportuodami galėsite žiūrėti mėgstamą serialą ar filmą, klausytis muzikos ar pasaulėžiūrą praturtinančios, kritinį mąstymą lavinančios tinklalaidės. Treniruodamiesi su žingsniuokliu, pastebimais rezultatais džiaugsitės taip pat gretai, kaip ir naudodamiesi alternatyviais treniruokliais – bėgtakiais, elipsiniais dviračiais ir pan.

Žingsniuoklio (steperio) nauda

Treniruokliui steperiui dažnai mėgstama klijuoti magiško treniruoklio etiketę. Mat kardio treniruotės yra pats tikriausias raktas į sėkmę, o kompaktiško dydžio steperis yra nepakeičiamas, namų sąlygomis bandant sustiprinti apatinę kūno dalį, bet negalint sau leisti brangių treniruoklių. Žingsniuojant, atsistojus ant steperio, imituojamas lipimas laiptais (kai kurie profesionalūs, sporto salėms pritaikyti žingnsniuokliai, vietoj paminų netgi turi laiptelius). Toks laipiojimas stovint vienoje vietoje padeda sustiprinti sėdmenis ir kojų raumenis. Dažnai naudojant treniruoklį pagerėja širdies ir kraujagyslių bei plaučių veikla. Taisyklinga laikysena, atliekant mankštą ant steperio, padeda sustiprinti nugaros raumenis. Intensyviai sportuojant ir deginant kalorijas su žingsniuokliu, gerėja net tik fizinė forma, bet ir savijauta. Steperio treniruočių nauda bus dar didesnė, jeigu dėmesį skirsite ne vien intensyvioms mankštoms, bet ir subalansuotai mitybai bei kokybiško poilsio bei aktyvaus gyvenimo būdo tarpusavio suderinimui.

Žingsniuokis (steperis): kaip išsirinkti?

Žingsniuoklis yra tarsi sumažinta bėgimo takelio ir elipsinio treniruoklio hibrido versija. Jis ypač patogus, kai erdvės namuose ne per daugiausia arba ja tenka dalintis su kambariokais. Nors dėl nesudėtingo veikimo principo gali pasirodyti, kad steperiai vienas nuo kito skiriasi nebent savo dizainu, peržvelgę inSPORTline siūlomų prekių asortimentą, įsitikinsite, kad tai ne visiška tiesa. Mini steperis – žingsniuokis, profesionalus laipiojimo treniruoklis ar steperis treniruoklis su rankenomis ir ekranu, skiriasi ne vien išvaizda, bet ir funkcionalumu.

Mini žingsniuokis pravartus atliekant paprastesnes treniruotes, skirtas kojų ir sėdmenų stiprinimui. Norintiems treniruotės metu įdarbinti ne tik kojų raumenis, rekomenduojame rinktis iš steperių treniruoklių su gumomis arba profesionalių laipiojimo treniruoklių. Tuo metu vertinantiems stabilumą patiks žingsniuoklis su rankenomis. Profesionalus steperis treniruoklis pasiūlys daugiau pasipriešinimo lygių ir programų bei dėl įrangoje esančių jutiklių (sensorių) leis stebėti savo pulsą, sudegintų kalorijų skaičių, pasiektą greitį ir panašius parametrus.

Renkantis steperį, kaina dažnai tampa lemiamu pasirinkimo veiksniu. Dažniausiai paprastesni žingsniuokliai yra parduodami pigiau, tačiau neturi visų reikalingų funkcijų. Tam, kad nebereikėtų sukti galvos, kaip už prieinamą kainą įsigyti norimą steperį, siūlome treniruoklius žingsniuoklius pirkti išsimokėtinai. Mūsų parduotuvėse taip pat galite rasti steperių su akcija. Tad jums ne tik pavyks sutaupyti, bet ir neteks ilgai atidėlioti sportavimo džiaugsmo.

Tarp daugybės įvairias prekių ženklais pažymėtų steperių mūsų asortimente yra ir mini steperis-žingsniuoklis Spartan, profesionalus steperis treniruoklis inSPORTline Profi Imperial ir steperis-žingsniuoklis su kompiuteriu Klarfit Treppo bei laiptinis treniruoklis HMS Premium ST01. Visus juos vienu mygtuko paspaudimu galite užsisakyti internetu, o pasinaudoję pristatymu visoje Lietuvoje – gauti net neišėję iš namų. Jūsų patogumui pasirinktą steperį galite apžiūrėti mūsų fizinėse parduotuvėse Kaune ir Vilniuje.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta