Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas

Kovinis sportas

Kovos menai yra ne vien tik sporto šaka – koviniai įgūdžiai gali praversti ir susidūrus su nedraugišku asmeniu gatvėje. Yra labai daug įvairių kovos menų: boksas, MMA, taekvondo, karate, dziudo, kikboksas, tai-či, fechtavimas ir t.t. Kovos menų treniruočių metu lavinama jėga, greitis, lankstumas, ištvermė, atsparumas skausmui, susikaupimas ir dvasinis tvirtumas. Visi šie įgūdžiai yra labai svarbūs besivystančiam kūnui ir asmenybei, todėl kovos menai yra bene populiariausias vaikų ir paauglių lankomas užsiėmimas.

Mes galime pasiūlyti visas pagrindines kovinio sporto prekes: bokso maišus, kriaušės, laikiklius; bokso/MMA/karate pirštines; kūno apsaugas, karate kimono

Kovos menų prekės internetu

Kovos menai – viena plačiausių sporto sričių, po kurios skraiste telpa tokios sporto šakos, kaip boksas, mišrūs kovos menai (MMA), imtynės, karate, tekvondo, dziudo, tai-či, fechtavimas ir t. t. Kovos menų ištakos siekia tokią gilią senovę, kad net nėra įmanoma tiksliai įvardinti kai kurių rytų kovos menų atsiradimo datos. Kinų kovos menų atsiradimą linkstama priskirti maždaug 200 m prieš mūsų erą. Tuo metu Europoje šios sporto šakos atsirado kur kas vėliau. Nors kovos menai pasižymi tarpusavio kova, grumtynėmis ir kai kuriuose jų yra naudojami ginklai – kardai, špagos, nunčiakai ir panašūs ginklai, šias sporto šakas pamilsta ne tik suaugę, bet ir vaikai.

Praktikuojant kovos menus, ne tik auga pasitikėjimas savimi ir tvirtėja kūnas ar gerėja nuotaika. Boksas, MMA, karatė, dziudo, fechtavimas ir kitos sporto šakos padeda plėsti savo socialinį ratą. Treniruočių metu surandama bendraminčių ir draugų. Dažnai jie tampa puikiais motyvatoriais, ne tik neapleisti užsiėmimų, bet ir įveikti kitus gyvenimo sunkumus. Be to, kovos menai padeda labiau susikoncentruoti ir ugdyti sąmoningumą. Mat, treniruočių metu privaloma visą savo dėmesį sutelkti į pasirinktų kovos menų technikas ir jus supančių žmonių veiksmus. Tad jei iki šiol dvejojote, ar kovos menai yra jums, dabar pats laikas juos išbandyti ir patirti visas teikiamas naudas. Tam, kad pirmuosius žingsnius žengti būtų drąsiau, inSPORTline specialistai dalinasi patarimais, ką reikėtų žinoti apie pagrindinius kovos menų atributus.

Bokso kriaušės ir maišai

Nusprendus išmokti smūgiuoti, ne vienas susiduria su dilema, ką pasirinkti – bokso kriaušę ar maišą. Esminis šių bokso atributų skirtumas – jų forma ir paskirtis. Bokso maišai dažniausiai yra pailgos, ritinio formos. Tuo metu bokso kriaušės yra apvalesnės ir savo forma primena vaisių, pagal kurį buvo pavadintos. Nors tiek vieni, tiek kiti skirti lavinti smūgius, jiems naudojamos bokso technikos skiriasi. Bokso kriaušės, žinomos kaip greičio kriaušės, yra pritaikytos koordinacijos, greičio ir reakcijos treniruotėms. Su jomis patogu mokytis išlaikyti gynybinę poziciją – laikyti rankas priešais veidą. Treniruojantis su bokso / greičio kriauše, ritmas tampa itin svarbia treniruotės dalimi. Siekiant, kad greičio kriaušė nenustotų judėjusi, būtina į ją pataikyti tinkamu laiku.

Bokso maišai, priešingai negu kriaušės, gali būti vertikalūs arba horizontalūs, pakabinami arba pastatomi. Vertikalūs bokso maišai labiau pritaikyti tiesiems ir lenktiems smūgiams, horizontalūs – kylantiems. Pastatomas bokso maišas turi stovą ir tvirtą pagrindą, kurie užtikrina bokso maišo stabilumą bei smūgių amortizaciją. inSPORTline.lt asortimente tarp pastatomų bokso maišų galima rasti ir bokso manekenų. Pastatomas bokso manekenas tinkamesni tikslumui ir koordinacijai treniruoti.

Bokso ir MMA pirštinės

Saugioms ir efektyvioms bokso ir mišrių kovos menų (MMA) treniruotėms, reikalingos ne tik įvairios kūno ir dantų apsaugos-kapos, bokso bintai, šalmai ar bandažai, bet ir pirštinės. Pastarosios, priešingai negu apsaugos, nėra tokios universalios. Dėl to sporto prekių parduotuvėse, tokios kaip inSPORTline, surasite atskirtas bokso ir MMA pirštinių kategorijas. Bokso pirštinės nuo MMA pirštinių skiriasi tuo, kad užsimovus MMA pirštines, pirštai lieka atviri. Nors kai kurios MMA pirštinės turi paminkštinimą ties krumpliais, vis vien rekomenduojama kartu su jomis naudoti bokso bintus. MMA pirštinės, primenančios bokso pirštines, naudojamos smūgiuoti į bokso letenas. Jas taip pat galima naudoti sparingui, treniruotėms su bokso maišais. Atskiras MMA pirštinų rūšis galima naudoti kovoms ir graplingui.

Renkantis tiek bokso, tiek MMA pirštines, svarbu tinkamai pasirinkti jų dydį. Bokso pirštinių dydžiai žymimi uncijomis (oz). 8-16 oz bokso pirštinės yra dažniausiai sutinkamos rinkoje. Nepaisant to, egzistuoja ir mažesnės, vaikiškos bokso pirštinės. Tinkamas pirštinių dydis renkamas pagal būsimo naudotojo svorį, tačiau užsiimantiems profesionaliu sportu patartina iš karto rinktis 10 oz bokso pirštines. Mat profesionaliame sporte naudojamos būtent šio dydžio pirštinės.

Kimono

Rytų kovos menai iš kitų sporto šakų išsiskiria specialia apranga, vadinama kimono. Kimono komplektą sudaro kelnės, švarkas ir diržas. Niekam ne paslaptis, kad kimono diržo spalva, nepriklausomai nuo pasirinktų kovos menų, simbolizuoja, asmens pažangą. Baltas diržas priklauso pradedančiajam, juodas – kovos menų profesionalui. Nors iš pirmo žvilgsnio karatė, dziudo, aikido ir kiti kimono atrodo kone identiški, visgi tarp jų esama šiokių tokių skirtumų.

Dziudo kimono, priešingai negu karatė kimono, gali būti dviejų spalvų – baltas arba mėlynas. Baltas dziudo kimono skirtas pradedantiems, tuo metu mėlynas – dalyvaujantiems įvairiose varžybose. Profesionalams skirtas dziudo kimono išsiskiria tuo, kad turi specialius pečių, krūtinės ir nugaros įdėklus, padedančius sustiprinti formą. Tokio kimono kaina atitinkamai didesnė. Aikido kimono pasižymi griežtesniais nešiojimo reikalavimais. Šio kimono švarko kairysis skvernas būtinai turi būti ant viršaus. Priešingai negu karatė ar dziudo kimono, aikido kimono gali būti su raišteliais, kuriuos būtina surišti.

 

Kovos menų rūšių tiek daug, kad susidomėję šiuo sportu tikrai atras bent vieną sau priimtiną sporto šaką. Nesvarbu ar tai bus boksas, ar mišrieji kovos menai, o gal karatė ar dziudo, inSPORTline.lt visada pasiūlys platų kovos menų atributikos pasirinkimą. Bokso letenos, bintai, dantų apsaugos-kapos, bokso šalmai, kojų ir blauzdų apsaugos. Populiarių prekių ženklų, tokių kaip Everlast, Venum, Falco, bokso maišai ir kriaušės, MMA ir bokso pirštinės, makivaros, bandažai. Tai ir dar daugiau rasite užsukę į inSPORTline.lt ar aplankę mus fizinėse parduotuvėse Kaune ir Vilniuje. Čia jus visada pasitiks geriausios bokso kriaušių ir maišų, bokso ir MMA pirštinių, kūno ir dantų apsaugų bei kimono kainos. O dažnai taikoma akcija leis papildomai sutaupyti. Įsigykite bokso kriaušes ir pirštines arba kimono sau ir vaikams ir kartu plėskite draugų ratą bei vykite blogas mintis šalin.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta