Prekių sąrašas pagal prekės ženklą 100% 

100% – sportinės aprangos ir gyvenimo būdo prekės ženklas, gaminantis apsauginius ir laisvalaikio akinius, šalmus, pirštines, apsauginius ir sportinius drabužius. Įmonė įsikūrusi San Diege, Kalifornijoje, JAV.

1982 m. Dew Lien kompaniją įsteigė Los Andžele. Devintojo dešimtmečio pradžioje kompanija 100%  rėmė daugybę gamyklinių lenktynių komandų ir lenktynininkų, tokių kaip Johnny O’Mara, Ricky Johnson, Jeff Ward ir David Bailey. Prekės ženklo pavadinimas kilo iš atsakymo į klausimą „Kiek pastangų dedate?“ – 100%.

2011 m. Ludo Boinnard ir Marc Blanchard nusipirko kompaniją ir 2012 m. sausio 1-ąją paskelbė atnaujintą, šiuolaikišką 100% prekės ženklo išvaizdą. Jie pristatė naujus produktus pradėdami nuo apsauginių akinių, išplėtė liniją ją papildydami pirštinėmis, kalnų dviračių šalmus, sportinę ir apsauginę aprangą bei laisvalaikio akinius sportui.  Visas 100% prekės asortimentas kuriamas ir testuojamas San Diege, JAV. Kompanija akinius gamina Italijoje, o lęšius – Prancūzijoje, kartu su Dalloz Creations.

100% prekės ženklo apsauginiai akiniai yra laimėję apdovanojimą už puikų dizainą.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta