Prekių sąrašas pagal prekės ženklą AerobieAštuntojo dešimtmečio pradžioje inžinierius Alanas Adleris susidomėjo įprastų skaidančių diskų patobulinimu. Iš pradžių jis sugebėjo paprastinti disko formą, taip sumažindamas pasipriešinimą ir leisdamas diskui skristi toliau. Visgi, tai padaė skrydį nestabilų.

Įkvėpimo inžinierius pasisėmė iš mažai tikėto šaltinio. Adleris skaitė apie čakramą – senovinį didžiulį, žiedo formos pandžabų ginklą. Tai paskatino jį sukurti Skyro – pirmąjį skraidantį žiedą, kuris 1980 m. padėjo pasiekti Gineso pasaulio rekordą. Šį žiedą galėjai numesti toli, tačiau tai pavykdavo tik vienu greičiu. Adleris nebuvo tuo patenkintas.

1984 m. Alano Adlerio šeima atrado tai, kas padėjo jiems sukurti Aerobie – ant skraidančio žiedo reikėjo pridėti spoilerį. Toks žiedas galėjo būti metamas tiek lėtai, tiek gretai, tiek arti, tiek toli!

Nuo pat 1984 m. įmonė laikėsi pono Adlerio kūrybiškos dvasios. Skraidantys diskai buvo perkurti begales kartų, kad skristų toliau, šviestų tamsoje, būtų patogesni žaisti šunims, parskristų atgal lyg bumerangas ir kt. Aerobie naudoja technologijas, kurios naudojamos aviacijoje, tačiau jos daug linksmesnės!

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta