Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Aqua MarinaAqua Marina – vienas populiariausių pripučiamų irklenčių ir baidarių gamintojų visame pasaulyje. Šiuo prekiniu ženklu pažymėti produktai siūlo ne tik puikią kainą, bet ir aukštą kokybę. Puikios kokybės Aqua Marina pripučiamos irklentės ir baidarės sukurtos taip, kad patenkintų net ir reikliausių klientų lūkesčius. Produktai taip pat universalūs ir tinkami visoms populiariausioms šių laikų vandens sporto šakoms.

Aqua Marina siekia sukurti pripučiamų irklenčių ir baidarių liniją, kurioje derės naujausios technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos ir 100% atsidavimas klientui, kurios padės irklentininkams ir baidarininkams ne tik pasiekti geriausių rezultatų, bet ir viršyti savo maksimalų potencialą. Aqua Marina kuria produktus, kurie leis savo klientams sulaužyti visas egzistuojančias ribas ir pasijusti tikru profesionalu.

1991 m. įkurta įmonė prisiima atsakomybę už švaresnę ir žalesnę aplinką, tad kurdami ir gamindami irklentes, baidares ir kitus produktus stengiasi tai daryti kuo ekologiškiau.

Kasmet Aqua Marina savo produkciją testuoja vis kitoje vietoje. Tai padeda produkcijai išlikti universaliai ir puikiai atlikti savo darbą bet kurioje pasaulio vietoje! Tik klientų atsidavimas suteikia Aqua Marina pasitikėjimo savimi ir skatina toliau kurti bei gaminti geriausiai savo vertę atitinkančias irklentes ir baidares rinkoje.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta