Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Bauer Fitness 

Bauer Fitness – moderni, dinamiška ir nuolat auganti sporto industrijos kompanija. Savo gamyboje jie taiko inovatyvias technologijas, jas derina su profesionalių atletų patirtimis ir pastabomis. Bauer Fitness specializacija – sporto salių, fitneso klubų, asmeninių treniruočių studijų, bokso klubų ir įvairių fitneso zonų įrangos gaminimas ir tiekimas. Jų asortimentą sudaro blokiniai ir laisvų svorių treniruokliai, multifunkciniai centrai, crossfit stovai, kardio treniruokliai (bėgimo takeliai, dviračiai treniruokliai), gumines dangos. Taip pat Bauer Fitness siūlo ir platų profesionalių aksesuarų pasirinkimą: nuo hantelių, štangų, girų ir svorinių kamuolių iki stovų jiems.

Bauer Fitness – Lenkijos įmonė, 100% savo produktų gaminanti iš chromuoto nikelio plieno. Visi produktai kruopščiai tikrinami, o jų gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos, garantuojančios produktų ilgaamžiškumą ir saugumą.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta