Prekių sąrašas pagal prekės ženklą BenchK



Kai suvoki, kad nėra nieko neįmanomo ir tavo beprotiškiausios svajonės tampa realybe, supranti, kad tavo pastangos nenuėjo veltui. BenchK įmonės įkūrėjai nusprendė apjungti savo aistrą ir padaryti ją darbu – jie dirba tam, kad kurtų produktus, kuriais tiki.

BenchK įkurta 2014 m., kai Irena Zemliana su savo vyru Wadim ir dukra grįžo į Lenkiją, savo senelių namus. Jie, įsikūrinėdami naujuose namuose, pastebėjo, kad bene visi turi televizorių, tačiau niekas namuose neturi švediškos gimnastikos sienelės! Tada kilo idėja sukurti multifunkcines gimnastikos sieneles, kurios nesudėtingai taptų interjero detale ir kiekviena šeima norėtų turėti jas savo namuose.

Sukaupę nemažai patirties šioje srityjee, BenchK jau įgijo savo klientų pasitikėjimą. Jų klientai žino, kad įsigys kokybišką ir ilgus metus tarnausiantį produktą, kuris taps nepamainoma dailia ir funkcionalia interjero detale. 

BenchK – 100% lenkų kapitalo įmonė.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta