Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Condor Tool & KnifeCONDOR TOOL & KNIFE® istorija siekia 1787 m., kai Solingene, Vokietijoje buvo įkurta GEBR WEYESBERG COMPANY.

Dėl jų gaminamų kardų, karinių peilių, žemės ūkio įrankių ir buitinių stalo įrankių kokybės Solingenas tapo pasaulio stalo įrankių sostine. Didžiausias pasaulyje kardų ir peilių gamintojas pastebėjo, kad reikia plėsti veiklą į kitas šalis dėl geresnio klientų aptarnavimo.

2004 m. IMACASA® sukūrė pirmosios kokybės įrankių ir peilių liniją Šiaurės Amerikos ir Europos rinkoms. Gimė CONDOR TOOL & KNIFE®. Šiandien CONDOR TOOL & KNIFE® gamina aukščiausios kokybės mačetes, peilius, kirvius, kastuvus, kardus, ietis ir kitus priedus. Jos vizija – būti pirmaujančia įmone sporto prekių rinkoje, parduodančia aukščiausios kokybės įrankius ir peilius. CONDOR TOOL & KNIFE® turi kokybės vadybos sistemą, sertifikuotą pagal ISO 9001:2015 normą, kuri užtikrina jos produktų ir procesų kokybę ir vadovaujasi šiomis organizacinėmis vertybėmis: aistra, autentiškumu, nuolatiniu tobulėjimu, dėmesiu klientui ir socialine sąžine.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta