Prekių sąrašas pagal prekės ženklą DeeperDeeper buvo įkurta 2012 m., kai du žvejai, Aurelijus ir Rolandas, išsiruošė žvejoti į Suomįją. Ten jiedu išsinuomavo žvejybinę valtį ir joje rado naujieną - didelį echolotą, kurio atskiras dalis jungė laidas. Tuomet jie šį prietaisą išbandė pirmąkart ir liko maloniai nustebinti: echolotas padeda sužinoti itin daug nauingos informacijos. Tai privertė juos susimąstyti ir sukurti išmaniojo echoloto idėją. Ši idėja supažindino juos su Donatu, inovatyvių technologijų inžinieriumi, padėjusiu jiems sukurti Deeper echolotus.

Deeper siūlo įsigyti kelis išmaniuosiųjų sonarų modelius, programėlę, žvejybai skirtų aksesuarų ir batimetrijos valdymo platformą Lakebook™. Deeper sonarus galite įsigyti daugiau nei 50 šalių, Fish Deeper programėlė atsisiųta jau daugiau nei 2 milijonus kartų, o kompanijoje dirba virš 60 specialistų, kurie dirba ties viena vizija ir vis kuria kažką naujo.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta