Prekių sąrašas pagal prekės ženklą EnoBuvo 1999-ieji. Broliai Pinholsteriai išvažiavo furgonu, pilnu hamakų, pasiruošę pakeisti hamakų pasaulį. Jie atidarė laikinas parduotuves muzikos festivaliuose ir įvairiuose bendruomenės susibūrimuose, pirmiausia savo gimtojoje Floridos valstijoje, paskui keliaudami po pietryčius JAV. Jų furgonas dieną tarnavo kaip parduotuvė, o naktį kaip miegamasis. Taip kelyje buvo pristatyta hamakų kultūra, skelbianti pasiimkite jį visur, kur jus nuves nuotykiai.

Taip aistringi keliautojai, Eagles Nest Outfitters (ENO) įkūrėjai sukūrė pirmąją produktų liniją, kuri atitiko jų gyvenimo būdą: lengvai supakuoti ir paruošti nuotykiams. Laikui bėgant ENO padarė hamakus dar geresnius, sukūrusi ir užpatentavusi pačią pirmąją bemazgę hamako pakabos sistemą, todėl atsipalaiduoti hamake tapo lengviau nei bet kada. ENO siūlo daugybę hamakų ir aksesuarų, kad žmonėms būtų suteikta visapusiška galimybė atsipalaiduoti, kur tik širdis geidžia. Tai, kas prasidėjo kaip paprasta įmonė, veikianti iš furgono, išaugo į ENO, kurį pažįstate šiandien: įmonė, kuri aistringai mėgsta poilsio įrangą lauke, skleidžia naujoviškus produktus, remia organizacijas, padedančias apsaugoti ir tausoti aplinką. Šiandien ENO yra įsikūrusi Ašvilyje, aukščiausių Blue Ridge kalnų viršukalnėse, iš kur išdidžiai dalinasi savo hamakais ir poilsio įranga su ENO Nation nariais visame pasaulyje.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta