Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Gear Aid"Primus" siekiame suteikti laisvę tyrinėti tokiems lauko mėgėjams, kaip mes patys. Šis siekis mums suteikia labai supaprastintą požiūrį į gyvenimą - kad kiekviena diena yra potencialus nuotykis, kad nuotykių dvasia gali paversti įprastą dieną puikia diena.

Daugiau nei įkopimas į Everestą ar žygis per Mongoliją mums reiškia, kad nuotykis yra kuklus pasivaikščiojimas miške, piknikas paplūdimyje, vienintelė vaizduotės kibirkštis. Būtent dėl šios priežasties pastaruosius 125 metus skyrėme tam, kad sukonstruotume ir ištobulintume lauko maisto gaminimo įrangą, skirtą bet kokio dydžio nuotykiams. Nes, nes nesvarbu, dideli ar maži, mes tikime, kad nuotykiai prasideda nuo gero maisto. Nes maistas maitina mūsų kūnus, o valgymas įkvepia mūsų vaizduotę. Šiems įsitikinimams skirta mūsų naujausia ugniakurų serija. Nes kiekviena diena nusipelno nuotykių, nes kiekviena diena gali būti puiki, nes gerai pavalgius šiandiena gali būti tokia, kokios norite

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta