Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Jobe 

JOBE VANDENS PRAMOGŲ PASAULIO LYDERIS!

Kompanijos tikslas – leisti žmogui mėgautis visais gyvenimo suteikiamais pojūčiais, praleisti nepamirštamas akimirkas su artimaisiais, mėgautis visiška laisve. Jobe produktai padės tiek atsipalaiduoti, tiek pasiekti ryškų adrenalino pojūtį.

Irklavimas stovint – puikus būdas išreikšti savo aistrą vandens sportui. Meskite iššūkį vandens stichijai su JOBE irklente! Iš naujo pamėkite ežerą, esantį šalia jūsų sodybos, irstykitės mieste esančiais kanalais. Atraskite savo talentą!

JOBE aistra vandens sportui atsispindi ir požiūryje į vandenlentes. Kompanija pastebėjo, koks smagus gali būti čiuožimas vandeniu vandenlente, todėl investavo į naujų technologijų kūrimą būtent šiai vandens sporto atšakai. JOBE jau daugelį metų propaguoja gyvenimo būdą „ant vandens“. Ar plaukiosite vienas, ar linksmai leisite laiką su šeima, JOBE užtikrina maksimalų įmanomą džiaugsmą ir saugumą.

JOBE vandens kostiumai būtini norint gauti maksimumą iš vandens sporto. Kostiumai pasiūti naudojantis naujausiomis technologijomis, kokybiškiausiomis medžiagomis ir turi modernų dizainą.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta