Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Kanetsune SekiKitasho Co., Ltd. buvo įkurta Seki mieste, Japonijoje 1964 m. Nuo 1930 m. įmonės protėviai kūrė stalo įrankius didmeninei prekybai. Seki miestas yra Japonijos viduryje, kuris Japonijoje ir visame pasaulyje buvo vadinamas „stalo įrankių miestu“.

Prekės ženklas "Kanetsune" buvo pavadintas garsaus kardo Smitho vardu, Kanetsune gyveno Muromachi laikotarpiu apie 14-15 a. Jis gamino itin aštrias ir kietas katanas, kurias žinojo daugelis samurajų Japonijoje ir užsienyje. Kai kurie jo kardai yra eksponuojami Katanos muziejuje Seki mieste.

Įmonė ir toliau stengiamės gaminti aštrius ir tvirtus stalo įrankius, mėgstamus visame pasaulyje. „Seki-city“ tęs stalo įrankių kūrimo palikimą, naudojant paveldėtas technologijas, tokias kaip katana, pagaminta maždaug prieš 800 metų.

Įįmonė prisidėjo prie puikių stalo įrankių, pagamintų Seki mieste, Japonijoje. Sujungdama naujas idėjas su tradicinėmis technikomis, kompanija tiki, kad jų produktai dar labiau tobulės. Ji žada ir toliau siekti aukščiausio lygio augimo pasaulyje.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta