Prekių sąrašas pagal prekės ženklą KaskItalų prekės ženklas KASK specializuojasi kuriant, projektuojant ir gaminant aukščiausios kokybės apsauginius šalmus. Kiekvienoje srityje - slidinėjimo, dviračių sporto, alpinizmo, jodinėjimo, gelbėjimo ar saugos pasaulyje - KASK šalmai užima pirmaujančias pozicijas.

Įkurta 2004 m., KASK yra palyginti jauna įmonė, tačiau dėl talentingos inžinierių ekspertų komandos ir partnerystės su pirmaujančiomis Italijos rinkos gamyklomis per šį trumpą laiką įmonė patyrė didžiulę evoliuciją, kurią visą laiką lydėjo sėkmė. KASK buvo apdovanota tokiais prizais kaip ISPO ir Eurobike.

KASK misija - išlaikyti tobulą technologinio meistriškumo, funkcionalumo, saugumo ir patrauklaus dizaino gaminių pusiausvyrą. KASK nuolat atlieka tyrimus ir ieško būdų, kaip dar labiau pagerinti KASK šalmų kokybę. Šiuo metu KASK yra tarp geriausių sporto ir lauko prekių ženklų, todėl siekia išlaikyti aukščiausius saugos šalmų gamybos standartus, kad užtikrintų aukščiausią kokybę ir pasiūlytų geriausius apsauginius šalmus reikliausiems klientams.

Be pačios medžiagų kokybės ir unikalios KASK dizaino elegancijos, KASK apsauginiai šalmai, skirti lauko sportui, suteikia sportininkams neįkainojamą laisvę žinant, kad jie yra apsaugoti. Tobulai ergonomiški KASK šalmai, gaminami tik Italijoje, buvo sukurti pagal geriausių pasaulio sportininkų poreikius, todėl jie užtikrina neprilygstamą komfortą net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Unikalias KASK šalmų savybes leidžia palaikyti geniali KASK komandos sukurta integruotos konstrukcijos sistema. Vadovaujantis ja siekiama suderinti aukščiausio lygio apsaugą ir kuo mažesnę šalmo masę, užtikrinant naudotojo komfortą ir saugumą.

KASK kokybė - tai daugybės kruopščiai stebimų saugos bandymų ir naujoviškų technologijų, naudojamų kuriant šalmus, garantija. Visi KASK gaminiai yra 100 % pagaminti Italijoje ir praėję griežčiausius saugos ir kokybės bandymus pagal išskirtinį KASK CSD projektą - ComfortSafetyDesign. Visi išskirtiniai KASK šalmų kolekcijose įdiegti dizainai ir gaminių savybės yra visiškai naujoviški, patentuoti ir apsaugoti daugybe patentų. KASK nesileidžia į kompromisus, kai kalbama apie kokybę ir saugumą. Kiekvienas įsigytas KASK gaminys užtikrins jūsų pasitenkinimą ir saugumą.

Leiskite KASK lydėti jus į kitą nuotykį!

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta