Prekių sąrašas pagal prekės ženklą KawasakiKawasaki motors kompanija, JAV

Sunkus darbas ir svajonė. Štai kas įkūrė amerikietišką Kawasaki Motorcycle kompaniją 1996 m. kovą. Pirmoji būstinė – senas mėsos sandėlis Čikagoje – buvo kukli gamyklos komados, išsiųstos atverti JAV rinką, pradžia.

Jie pradėjo beveik be nieko – be klientų, be platintojų ir be įvaizdžio. Bet jie turėjo kai ką svarbesnio – didelį norą, kad pasisektų ir pažadą, kad tieks tik geriausios kokybės produktus.

Pradedantys verslininkai dalyvavo derybose su keliomis privačiomis kompanijomis JAV, kad išplatintų jų pirmuosius dviračius, kurie buvo nedideli ir parduoti po "Omea" prekės ženklu. Bet jie norėjo daugiau azarto, todėl gamykla greitai sureagavo į vožtuvų gamintojų Samurai ir Avenger pasiūlymą. Tai buvo pirmasis žingsnis, kad Kawasaki kompanija taps, kuir specializuosis aukšto meistriškumo pramogų srityje.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta