Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Lazer1919 m. Henri Van Lerberghe laimėjo Tour of Flanders lenktynes, pats vienas įveikęs atstumą nuo starto iki finišo. Prieš įvažiuodamas į Gento Velodromą, jis sustojo ir išgėrė keletą alaus. Po to užlipęs ant podiumo Henri Van Lerberghe paragino žmones važiuoti namo, nes finišą pasiekė puse dienos anksčiau peletono. Tais pačiais metais buvo įkurtas Lazer, ir kaip ir Henri, prekės ženklas yra lenktynių priekyje. Rinkoje jis pirmauja inovacijų, dizaino, saugumo ir technologijų srityje.

Tais laikais, kai Lazer pradėjo savo veiklą, šalmai buvo visai nepanašūs į dabartinius - tai buvo odinės kepurės, kurias naudojo vyrai, važiuojantys plieniniais dviračiais duobėtais Belgijos kaimo keliais. Skirtumas nuo šiandieninių lengvų, reguliuojamų, gerai vėdinamų ir stilingų šalmų negali būti didesnis. Lazer per daugelį metų perėmė savo paveldą ir sukūrė sudėtingus šiandienos gaminius. Prekės ženklo gaminiai - tai beveik 100 metų patirties, aistros ir atsidavimo rezultatas. Lazer visada stengiasi sukurti tobulą dizaino, patogumo, saugumo ir technologijų derinį. Visi gaminiai kuriami Belgijoje, juos galima įsigyti daugiau nei 50 šalių. Tačiau Lazer niekada nepamiršo savo šaknų, prekės ženklo atstovai vis dar važinėja duobėtais kaimo keliais, naudodamiesi savo gaminiais. Kaip ir tada, taip ir dabar Lazer stengiasi diegti naujoves, tobulinti ir kurti tai, ką norėtų naudoti prekės ženklo komanda. Lazer - tai aistra, našumas ir važiavimo džiaugsmas.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta