Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Lifetime„Lifetime“ yra nuėjusi ilgą kelią. Viskas prasidėjo nuo idėjos garaže Riverdeilyje, Jutos valstijoje. Kai atsidavęs krepšinio tėvas ir gerbėjas, Lifetime Products įkūrėjas tiesiog norėjo sukurti geresnį krepšinio lanką savo šeimai.

„Lifetime“ kompanija nuolat meta sau iššūkį mąstyti kitaip, mąstyti geriau. Išradus pirmąją reguliuojamo aukščio krepšinio sistemą, „Lifetime“ išrado pirmąjį nešiojamą krepšinio lanką, o vėliau – pirmąją visišką krepšinio sistemą, supakuotą vienoje dėžutėje. Dėl šios paprastos, tačiau naujos koncepcijos krepšinio sistemas lengva laikyti ir parduoti, o vartotojams – parsinešti namo.

Kokybė: tai ne tik užrašas „Lifetime“ produktų etiketėje, bet ir pažadas jums. „Lifetime“ tikslas yra ir visada buvo sukurti kokybiškus, tvirtus ir ilgaamžius įperkamus produktus. Tai prekės ženklas daro peliningai augdamas ir suteikdamas galimybes savo žmonėms. „Lifetime“ tai daro diversifikuodas, toliau įtraukdas naujas produktų kategorijas, didindamas savo rinkos dalį, nuolat tobulėdamas ir diegdamas naujoves. Ir tai daro dalindamiesi verte su savo klientais, mažindami išlaidas.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta