Prekių sąrašas pagal prekės ženklą MikasaMikasa produktų kūrėjai teigia, jog jie kuria ne tik tam, kad patenkintų sportininkų poreikius, bet pirmiausia dėl didžiulės asmeninės aistros kiekvienam judriam sportui. Sakoma, jog reikia mėgautis ne rezultatu, o momentu, taigi, ir Mikasa kamuoliai krepšiniui, tinkliniui ir kt. suteikia įkvėpimo sužaisti nepriekaištingą žaidimą, o ne bet kokia kaina laimėti.

1973 metais Amerikoje sukurta kompanija šiandien mums tiekia aukščiausios kokybės, oficialius varžybų, olimpinių žaidynių ar mėgėjams pritaikytus kamuoliuus judriesiems žaidimams. Nors žaidimo taisyklės beveik nepasikeitė, tačiau keičiasi patys sportininkai, treneriai, arenos ir net gerbėjai. Sportininkai yra greitesni, strategijos – vis sudėtingesnės, o stadionai – reiklesni, todėl ir kamuoliai nuolatos tobulinami iš esmės.

Sportas su Mikasa – sportas kasdien.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta