Prekių sąrašas pagal prekės ženklą One FitnessPrekiaujame ne tik vietinėje rinkoje, bet ir užsienyje. Mūsų pardavimų palaikymą teikia mūsų filialai, esantys Čekijoje ir Slovakijoje. Be to, turime erdvų sandėlį, įskaitant ir nuosavą muitinės sandėlį bei gerai įrengtą garantinio aptarnavimo servisą.

Mūsų klientų portfelis apima kelis šimtus vietinių ir tarptautinių partnerių. Bendradarbiaujame su specializuotomis sporto parduotuvėmis, didmenininkais, parduotuvių tinklais ir internetinėmis parduotuvėmis.

Abisal nuolat plečia savo pasiūlą, pasiekdama naujus klientus ir rinkas. Siekdami pasiūlyti naujausias ir populiariausias prekes, nuolat stebime rinką bei klientų poreikius. Mūsų asortimentas buvo ne kartą pristatytas tarptautinėse sporto įrangos ir mados mugėse ISPO Miunchene.

Mūsų įmonė taip pat yra „Economic Review“ ir „Media Partner group“ redakcijos organizuojamos „UE Standard 2008“ programos laureatė.

One Fitness yra vienas iš kelių Abisal priklausančių prekės ženklų, siūlančių įvairią treniruočių įrangą.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta