Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PowerslidePOWERSLIDE mes mėgstame važinėtis riedučiais. Mathiaso Knollo meilė riedėjimui prasidėjo dar 1975 m., kai jam buvo vos šešeri. Riedėdamas ant keturių ratukų riedučių, pagamintų iš medžio, jis netrukus suprato ne tik, kad tai mėgsta, bet ir turi aistros bei polėkio būti čempionu.

Laimėjęs medalius šalies ir tarptautiniuose riedučių renginiuose, Matthias netrukus tapo Vokietijos rinktinės nariu. Visada lyderis ir niekada nebijantis iššūkių, 90-ųjų pradžioje Matthias buvo pirmasis Vokietijos komandos narys, perėjęs prie riedučių ir laimėjęs lenktynes.

POWERSLIDE didžiuojasi galėdama palaikyti daugiau nei 100 geriausių pasaulio riedutininkų. Šie aistringi sportininkai išbando visus POWERSLIDE gaminius, pateikdami atsiliepimus ir užtikrindami, kad turite aukštos kokybės gaminius, kurių reikia norint greičiau riedėti, šokinėti aukščiau, peržengti savo ribas ir tai daryti smagiai.

Su aistra gaminiams ir meile sportui, POWERSLIDE yra tiesioginės pramonės varomoji jėga, nuolat kurianti naujoves ir siekianti kurti geresnius produktus – padaryti tai, kas neįmanoma. Ir kodėl mes tai darome? Paprasčiau tariant, MES MĖGSTAME VAŽINĖTIS RIEDUČIAIS.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta