Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SawyerNuo 1984 m. Sawyer prekės ženklas žymi tik geriausius ir inovatyviausius produktus, apsaugančius nuo saulės, vabzdžių, susižalojimų ir gelbstinčius prireikus švaraus vandens.

Sawyer vandens filtrus ir vandens filtravimo sistemas naudoti itin paprasta ir, tai atliekant, neprireikia jokių chemikalų. Dėl tikslios filtravimo technologijos, Sawyer filtrai nepraleidžia žmogaus sveikatai pavojingų bakterijų, tokių, kaip E. Coli, Giardii (žarnyno bakterijos), Vibrio Cholerea (cholera) ir  Salmonella Typhi (salmonelės). Įmonė skelbia, kad jų filtrais galėsite išfiltruoti daugiau nei 370 tūkst. litrų vandens. Išskirtinė filtrų kokybė ir konkurencinga kaina išpopuliarino juos tarp stovyklavimo ir kelionių entuziastų.

Sawyer vandens filtrai gali būti naudojami keliaujant, stovyklaujant, žygiuojant, stichinių nelaimių ir ekstremalių situacijų metu.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta