Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SmjSMJ Sport yra vienas didžiausių sporto didmenininkų Lenkijoje, užsiimantis plataus asortimento sporto įrangos ir prekių importu ir platinimu.

SMJ Sport veikla prasidėjo 1990 metais. Ilgametė patirtis rinkoje ir didelė patirtis kartu su įsipareigojimu plėsti įmonę leido sukurti tvirtą prekės ženklą, kurį rekomenduoja mūsų klientai ir verslo partneriai.

Mūsų asortimentą apima novatoriški ir kokybiški produktai, atitinkantys dabartines tendencijas ir vartotojų reikalavimus. Kiekvienas gaminys turi reikiamus sertifikatus ir atitinka galiojančius standartus.

Gausų asortimentą sudaro įvairių prekių ženklų gaminiai ir mūsų pačių gaminių linija su SMJ Sport logotipu. Liniją sudaro, be kita ko, riedučiai, pačiūžos, paspirtukai, riedlentės, futbolo, rankinio, tinklinio, stalo teniso ir teniso įranga, fitneso, gimnastikos, kovos menų įranga, plaukimo, paplūdimio ir žygių reikmenys.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta