Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SOGMūsų istorija prasideda Vietname, kur itin slapto JAV specialiųjų operacijų padalinio, vadinamo MACV-SOG, nariai, vykdydami slaptas misijas, į džiungles nešiojosi unikalų kovinį peilį. Po daugelio metų, 1986 m., šis peilis įkvėpė jauną dizainerį Spencerį Frazerį įkurti "SOG Specialty Knives". Jo misija: atkurti originalų SOG Bowie peilį ir pagerbti jį sukūrusį specialiųjų operacijų padalinį. Tai, kas prasidėjo nuo vieno proginio modelio, netrukus tapo visa inovatyvių įrankių linija, kurią išbandė JAV specialiosios pajėgos ir kuri net buvo pripažinta kaip karinio jūrų laivyno SEAL pasirinktas peilis. Šiandien SOG peiliai drąsiai nešiojami sudėtingiausiose situacijose. Išauklėti iš tradicijų, užgrūdinti lauke, ištobulinti jums.

Taigi nesvarbu, ar saugote kitus, ar vadovaujate įspūdingai medžioklei, ar sprendžiate vieną iš kasdienių gyvenimo iššūkių, ar susiduriate su pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis, pirmaukite su SOG.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta