Prekių sąrašas pagal prekės ženklą StanleyStanley prekės ženklas turi turtingą, daugiau nei 100 metų istoriją. Gimęs iš išradėjo Williamo Stanley jaunesniojo, kuris amžiams pakeitė karštų gėrimų vartojimo būdą, 1913 m. jis sulydė vakuuminę izoliaciją ir plieno stiprumą viename nešiojamame butelyje ir išrado visiškai plieninį vakuuminį butelį, kurį žinome ir mėgstame šiandien.

Tai paprasta: kuriame savo gaminius taip, kad jie tarnautų visą gyvenimą. Dėl nesenstančio dizaino mūsų įranga yra aktuali metai iš metų, iš kartos į kartą. Daugiau nei šimtmetį kūrėme tvirtas gertuves, maisto termosus, virtuvės reikmenis ir kt. Mūsų tikslas – kad jums niekada nereikėtų išmesti savo Stanley. Aukštos kokybės, aukštos klasės nerūdijantis plienas yra pagrindinė mūsų naudojama medžiaga. Nerūdijantis plienas yra ne tik itin patvarus, bet ir viena iš labiausiai perdirbamų medžiagų.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta