Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Tanny Maxx„Tannymaxx“ egzistuoja jau daugiau nei 25 metus. Šiuo metu kartu su partneriais komapnija veikia 40 skirtingų šalių. Per pastaruosius 20 metų „Tannymaxx“ pardavė daugiau nei 50 milijonų vienetų prekių.
 
Visi produktai yra nuolat gaminami Vokietijoje pagal aukščiausius GMP (geros gamybos praktikos) standartus. Kompanija naudoja tik gryniausius natūralius ingredientus, o visi „Tannymaxx“ produktai yra sąmoningai sukurti ir pagaminti be jokių toksiškų ingredientų. 
 
Gamindami produktus „Tannymaxx“ laikosi griežčiausių Europos Sąjungos sveikatos ministerijos nurodymų. Visi „Tannymaxx“ produktai yra gaminami pagal Havajų rifų ir koralų apsaugos įstatymą. 
Tokiu būdu „Tannymaxx“ padeda apsaugoti vandenynus ir jų gyventojus nuo mirties. „Tannymaxx“mąstome kartomis ir gerbiame aplinką. Jų misija yra harmonijoje su gamta gaminti tik geriausią ir natūralų produktą jūsų odai.
Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta