Prekių sąrašas pagal prekės ženklą UvexPrekės ženklą uvex (uv-ex = ultravioletine spinduliuote neapšviečiamas) šešto dešimtmečio viduryje pirmą kartą pristatė Rainer Winter, UVEX WINTER HOLDING GmbH & Co.KG, įsikūrusios Fiurte, Vokietijoje, generalinis direktorius, ir sukūrė akinių nuo saulės liniją. Netrukus uvex tapo skėtiniu prekės ženklu, kuriuo buvo žymimi visi sportiniai gaminiai, o nuo septintojo dešimtmečio vidurio jis buvo išplėstas, įtraukiant saugos skyrių.

Nuo tada visi sporto ir laisvalaikio produktai (slidės, šalmai, dviratininkų, raitelių, slidinėtojų akiniai) pagaminti UVEX SPORTS GmbH & Co. KG, Fiurtas, ir visi pramonės sektoriaus produktai (apsauginiai akiniai, šalmai, klausos ir rankų apsaugos, apsauginė avalynė ir darbo drabužiai), kuriuos gamina UVEX SAFETY GROUP GmbH & Co. KG., Fiurtas, buvo sujungti į vieną prekės ženklą: uvex.

Siekiant įsitvirtinti JAV rinkoje, 1980 m. Smitfilde, Rodo saloje, buvo įkurta dukterinė bendrovė UVEX WINTER OPTICAL, Inc. Ši dukterinė įmonė savo gamykloje taip pat gamino apsauginius akinius. 1993 m. uvex apsaugos padalinys palaipsniui buvo parduotas prancūzų Bacou Group, įskaitant teises į prekių ženklą JAV. Tačiau uvex grupė išsaugojo visą sporto padalinį.

Todėl Vakarų pusrutulyje (Šiaurės, Centrinėje ir Pietų Amerikoje) uvex prekės ženklą, susijusį su saugos padaliniu, dabar naudoja tik Sperian group (priklausanti Honeywell International). tačiau uvex sporto gaminius platina uvex group. Rytų pusrutulyje (Europoje, Azijoje, Australijoje, Afrikoje) abiejų padalinių prekių ženklų teises vis dar turi uvex group (Vokietija).

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta