Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Winmau 

Winmau grupė – didžiausias premium kokybės smiginio taikinių ir smiginio strėlyčių iš volframo gamintojas visame pasaulyje.

Jau daugiau nei 70 metų Winmau tarsi apsėsti tobulina smiginio strėlytes ir siekia išlikti neprilygstamais inovacijų fronte. Winmau didžiuojasi, kad prisideda prie milijonų žaidėjų ir įvairių pasaulinių federacijų plėtros šio sporto atžvilgiu. Visi Winmau Championship taikiniai atitinka Pasaulinės smiginio federacijos pateiktas specifikacijas.

Pasaulinė kompanija

Winmau savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 70 pasaulio šalių. Įmonė gyvuoja jau daugiau nei 70 metų ir yra viena proaktyviausių smiginio kompanijų, atsižvelgiant į produkcijos inovatyvumą ir marketingą. Winmau taip pat yra didžiausias pasaulyje Premium kokybės smiginio taikinių ir karinio laipsnio volframo smiginio strėlyčių gamintojas. Rankų darbo kokybė, išskirtinis dizainas, puikūs rezultatai ir viskas gaminama Winmau gamykloje, pastatytoje būtent šiam tikslui.

Pirmaujantis prekės ženklas

Winmau pagal populiarumą yra pirmasis prekės ženklas daugelyje smiginio organizacijų visame pasaulyje, įskaitant Jungtinę Karalystę, Belgiją, Australiją, Šveicariją, Norvegiją, Italiją, Turkiją ir Filipinus. Winmau investuoja į smiginio žaidimo populiarinimą visuose lygmenyse.

Winmau remia tokius pasaulio čempionus, kaip Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell ir Trina Gulliver bei smiginio profesionalų asociacijos sportininkus Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King ir daug kitų tarptautinių žaidėjų.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta