Prekių sąrašas pagal prekės ženklą MAMMAM Knives yra Filmam gamyklos prekės ženklas. Filmam gamyklą 1870 m. įkūrė portugalų šeima. Siekdamas išsaugoti daugelio metų palikimą, MAM Knives prekės ženklas siūlo aukščiausios kokybės produktus, gaminamus iį aukščiausios klasės medžiagų derinant moderniausias technologijas ir tradicines ginklų gamybos technikas. MAM Filmam tęsia savo palikimą ir toliau gamina stovyklavimo indus, virtuvinius peilius, peilius fiksuotais ašmenimis ir sulankstomus peilius.

Kiekvienas MAM Knives produktas kuriamas su begaliniu atsidavimu ir atkaklumu, šie peiliai taip gaminami jau nuo XIX a. MAM Knives geriausiai apibūdinami kaip aukštos kokybės peiliai, turintys elegantišką konstrukciją, tačiau nereikalaujantys išskirtinės priežiūros. Kompanija produktus gamina iš netoksiškų ir mažai anglies dvideginio išskiriančių medžiagų, kaip įmanoma labiau stengiasi saugoti gamtą. Filmam gamykla naudoja filtrų sistemą, kuri padeda kaip įmanoma labiau sumažinti į atmosferą išmetamas dujas, galinčias pakenkti gamtai.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.

Product added to compare.
Prekė įsiminta